Ráj uprostřed Šumavy…Hotel Klostermannova chata

02.10.2008 15:19:00

Ráj uprostřed Šumavy…Hotel Klostermannova chata

Dnešní doba je uspěchaná a hektická, každý z nás čas od času řeší otázku, kam utéct. Schovat se před shonem a hlukem je mnohdy to jediné, co nám pohladí duši a dodá tělu patřičný odpočinek.
A my pro vás jeden takový Eden máme. V srdci Šumavy je skryt opravdový poklad, kulturní památka Hotel Klostermannova chata. Nachází se v půvabné vesničce Modrava ve výšce 990m n. m. A proč ráj? Protože zde najdete všechno, co právě potřebujete, klid, krásu okolí, možnost relaxace a vyžití v mnoha oblastech sportu a zábavy.

 

Ubytování je zařízeno v pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a samozřejmostí je i telefon. Bydlení je připraveno ve čtyřech druzích pokojů, od dvoulůžkových až po prostorné apartmány. V pokojích není potíž zařídit přistýlku a nebo i postýlku dětskou.

 

Pokud si chcete udělat rodinný víkend nebo zajet někam relaxovat, je právě tato chata ideálním řešením. Pro děti je tu vybudováno krásné a bezpečné zázemí. Jestliže máte malé děti, nemusíte řešit potíže se spaním, protože hotel je zařízen a rád vám zapůjčí dětskou postýlku a tak vám ubude jedno velké zavazadlo a starost navíc. Také restaurace je přizpůsobena pobytu dětí a tak není potíž usadit malého prcka do dětské jídelní židličky a v klidu si užít báječných jídel, která zdejší mistři kuchaři vytvoří. Pro rodiny s dětmi je velkou výhodou také dětské hřiště patřící k hotelu. Samozřejmě, že i pro ty bezdětné je mnoho možností, jak si pobyt užít. K vybavení hotelu patří sauna (ve které lze nastavit biosaunu i saunu s nižší teplotou a vyšší vlhkostí) a stylový salonek s kachlovými kamny, u kterých si prostě nemůžete nezalenošit.

 

Samozřejmostí je také možnost využít bowling, billiard, stolní tenis, šipky a různé stolní společenské hry, které vám na požádání zapůjčí personál recepce.

 

Rozhodně ale neznamená, že volný čas musíte trávit jen na hřišti nebo uvnitř budovy. Naopak, pro milovníky pěší turistiky nebo cykloturistiky je okolí naprosto ideální. Ona Šumava je opravdu jeden z nejkrásnějších koutů naší země a poskytuje všem návštěvníkům skvělé zážitky. Proto stačí vyrazit na procházku do některého z turisticky atraktivních míst, jako jsou památky a historicky zajímavá místa. Sportovci mohou využít také krásné cyklostesky, jimiž je Šumava proslavená.

 

Máte domácího mazlíčka a nechcete ho nechat doma? Můžete si být jistí, že i s pejskem se zde počítá a tak se nemusíte bát, kam s ním v době, kdy nebudete doma.

 

Jestliže chcete utéct před ruchem města a shonu, který je všude kolem nás věřte, že Klostermannova chata je přesně to pravé místo. Příroda, čerstvý vzduch, klid a velmi vstřícný a milý personál hotelu vám prostě nedovolí si své zasloužené volno náležitě neužít. Zde si opravdu najdete čas sami na sebe, na svou rodinu a odpočinete si v tom pravém smyslu slova.


Klostermannova chata

 

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení