Dovolená v Egyptě Vás připraví na zimu

06.11.2012 12:52:00

Dovolená v Egyptě Vás připraví na zimu

Máte pocit, že jste letos nestihli načerpat dostatek sluníčka, a mrazí Vás při pomyšlení na nekonečně dlouhou zimu? Když se prohřejte tam, kde léto ještě neskončilo, začnete se na zimní radovánky těšit. Dovolená v Egyptě Vás připraví na zimu.


Dobijte před zimou baterky
Dovolená v egyptském letovisku Hurghada představuje naprosto ideální řešení, jak před zimou dobít baterky. Zatímco u nás je chladno a pod mrakem, v Egyptě sluníčko rozhodně nezahálí. Když si koupíte zájezd na last minute v Egyptě, můžete si příjemně prodloužit léto za velice příznivou cenu. Jak by se Vám líbilo potápění v Rudém moři, plavání v hotelovém bazénu, anebo popíjení v plážovém baru při pomyšlení na psí počasí, které panuje v Čechách? Proč si nevychutnávat speciality arabské kuchyně, vynikající kávu, anebo ovocný tabáček z vodní dýmky, zatímco ostatní mrznou na tramvajové zastávce? Že dáváte přednost výletům za kulturními památkami či snad výhodným nákupům? Záleží jen na Vás, jak svou dovolenou v Hurghadě strávíte.


V teplíčku během chvilky
Egypt má tu výhodu, že je od srdce Evropy vzdálen pouze několik hodin letu. Když odletíte na last minute, octnete se pod palmami na písčité pláži během chvilky. Stačí si jen nalistovat internetové stránky cestovní kanceláře a vybrat si resort, který se Vám nejvíce líbí. Pokud patříte mezi náročné zákazníky, pobyt ultra all inclusive v luxusním hotelu na pláži Vás rozhodně nezklame. S jídlem, ubytováním a úrovní služeb budete spokojeni i v ostatních hotelech se stravováním typu all inclusive, kde se nemusíte o nic starat. Načerpejte teplo, zima bude dlouhá! A nezapomeňte si dopřát také masáž. Přejeme Vám krásnou dovolenou.

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení