Užijte si cestování bez starostí

06.11.2012 13:01:00

Užijte si cestování bez starostí

Také rádi cestujete? Ať už se chystáte hodně daleko, anebo docela blízko, nezapomeňte se pojistit. Cestovní pojištění se vždy vyplatí, dokonce i v případě, že nakonec zůstanete doma.

 

Něco se může stát
Zejména v případě výletů a cest na poslední chvíli jsme často rádi, že si vůbec stihneme zabalit a na pojištění zapomeneme, anebo nad ním jednoduše mávneme rukou. Vždyť se nic nestane. Ale ono se klidně stát může. A bez pojištění je náš výlet pokažený dvojnásob. Tak proč zbytečně riskovat, když k uzavření cestovního pojištění stačí jen pár kliknutí? Ano, cestovní pojištění lze sjednat z pohodlí našeho domova nebo kanceláře, aniž bychom museli někam chodit, a stát tam dlouhé fronty.

 


Praktické pojištění on-line
Pojištění on-line představuje nejen nejrychlejší a nejpohodlnější, ale také nejlevnější způsob, jak minimalizovat rizika vyplývající z nepříjemných událostí, které nás mohou na cestách potkat. Cestovní pojištění můžeme uzavřít, když se chystáme do zahraničí, anebo jen na cesty po naší vlasti. A co víc, cestovní pojištění nás dokáže ochránit i před nepříjemnostmi způsobené krachem naší cestovní kanceláře. Pojistka přitom není vysoká. Stačí si jen připlatit pár desítek korun k ceně zájezdu, abychom měli zaručenou výplatu až desítek tisíc v případě že k uskutečnění zájezdu z důvodu krachu cestovní kanceláře nakonec nedojde. Také tento typ pojištění lze sjednat online. Tak nezapomeňte, cestovní pojištění se vždy vyplatí!

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení