Autem do hor pouze se zimní výbavou

12.11.2012 13:57:00

Autem do hor pouze se zimní výbavou

Vy ještě nemáte zimní pneumatiky? Nečekejte na sníh a přezujte své auto co nejdříve. Pokud se chystáte autem do českých hor, bez zimní výbavy se neobejdete. Aby byla vaše zimní výbava kompletní, doporučujeme koupit také zimní řetězy.

 

Bezpečně nejen do hor
Zima bez sněhu je jako ryba bez vody. Totéž platí o autě bez zimní výbavy. Zimní přezutí od kvalitního výrobce, jako je Pirelli, GoodYear, Dunlop, Michelin, anebo Barum, jsou základem bezpečné jízdy v tomto období. Jestliže se chystáte do českých hor, neměly by ve vaší výbavě chybět ani sněhové řetězy.

 

Než použijete sněhové řetězy
Sněhové řetězy zimní pneumatiky v žádném případě nenahrazují, nýbrž se používají společně s nimi, když si to dopravní situace vyžádá. A to se může stát cestou do libovolného lyžařského střediska v našich horách. Pokud vyrážíte do hor vlastním autem poprvé, doporučujeme předem, raději ještě pěkně v teple domova, prostudovat návod, jak zimní řetězy správně použít.

 

Zima bez nehod
Sněhové řetězy Pewag a značkové zimní obutí od kvalitních výrobců můžete mít do 24 hodin a navíc za skvělé ceny. Stačí jen nalistovat stránky www.pneumatiky.cz a objednat. Praktický interaktivní průvodce Vám pomůže vybrat tu správnou zimní výbavu pro Váš vůz. Přejeme Vám krásnou zimní dovolenou a bezpečnou jízdu bez nehod.

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení