Lyžařské zájezdy 2013 si můžete užít ještě letos v prosinci

25.11.2012 19:00:00

Lyžařské zájezdy 2013 si můžete užít ještě letos v prosinci

Potřebujete si vyčistit hlavu? Sbalte krosnu a jeďte si zalyžovat do Alp! Lyžařské zájezdy 2013 si můžete užít ještě letos v prosinci a za mnohem příznivější ceny než v plné sezóně.


Lyžařské zájezdy pro každého
Lyžování v Alpách je radost pro každého lyžaře. V Rakousku, Itálii, ve Francii, ale také v Německu nebo Švýcarsku si přijdou na své více i méně pokročilí lyžaři. A díky možnosti využít cenově výhodných nabídek také ti, kteří nechtějí za lyžařské zájezdy platit příliš vysoké ceny.


Lyžování před Vánocemi
Pokud byste si rádi zalyžovali ještě před vánočními svátky, můžete vyrazit do některého z alpských středisek, než lyžařské zájezdy 2013 zahájí svou plnou sezónu. Levné ubytování především mimo sezónu nabízejí střediska ve francouzských Alpách.


Oblíbené lyžování v Alpách
Naproti tomu luxusní zimní dovolenou si můžete dopřát v Itálii. Anebo byste se zároveň s lyžováním zdokonalili v němčině? Lyžařské zájezdy u našich sousedů, v Rakousku a Německu, se těší velké oblibě také pro snadnou dopravní dostupnost, ať už autem, nebo autobusem.


Vychutnejte si zimní dovolenou
Takže milí lyžaři, vyberte si typ a místo zájezdu, kde si své alpské lyžování nejvíce užijete, a vychutnejte si svou zimní dovolenou před sezónou, v sezóně, nebo po ní. Jediné, co pro to musíte udělat, je nalistovat stránky www.travelportal.cz, kde najdete rozsáhlou nabídku lyžařských zájezdů pro letošní zimu 2012/2013.

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení