Wellness nebo víkendový pobyt Vám zpříjemní zimu

17.01.2013 16:49:00

Wellness nebo víkendový pobyt Vám zpříjemní zimu

Přepadla Vás povánoční únava? Připadáte si jako bez energie a do ničeho se Vám nechce? Najděte ztracenou sílu a zpříjemněte si zimní čas na wellness pobytu, anebo si pročistěte hlavu na některém z víkendových pobytů.

 

Výhodné relaxační pobyty
Vánoce jsou sice svátky klidu, ovšem málokterá žena si během nich odpočine. Spíše naopak. Nákupy, dárky, úklid, dekorace, cukroví, kapr, stromeček, vánočka, salát, návštěvy příbuzných, to vše dá člověku pěkně zabrat. Také si potřebujete po náročných svátcích odpočinout a načerpat nové síly? Wellness pobyty v luxusních hotelech, kde se necháte hýčkat příjemnými procedurami, jsou k tomu jako stvořené. Pokud toužíte po opravdu bohatém programu, nabídka hotelu Zámek u Mariánských lázní Vás rozhodně nezklame. Anebo že byste si zajela užít wellness procedury do karlovarského hotelu Marttel? K zahození není ani relax v hotelu Filipov v Bílých Karpatech s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness centra.


Odpočinkové a lázeňské pobyty
Za úvahu rovněž stojí odpočinkové víkendové pobyty, ať už v luxusních rezidencích, anebo v penzionech s příjemnou rodinnou atmosférou. Co takhle 3 dny v lázeňském domě ve Františkových Lázních s bohatou polopenzí? Anebo máte rádi maďarskou kuchyni? Vychutnejte si 3 dny v maďarských lázních Hévíz s plnou penzí a all inclusive wellness v CE Hoteli Fit. Milovníci zimních sportů si mohou užít senzační lyžování v nádherném prostředí Veporských Vrchů v hotelu Royal. V ceně poukazu je kromě ubytování, polopenze a neomezeného vstupu do wellness centra také skipas. Říkáte si, že je to hotová záplava lákavých nabídek, ale bohužel nemáte po Vánocích peněz nazbyt? Pokud využijete výhodné nabídky slevového portálu Pepa.cz, užijete si parádní relax za pár korun.

 

Dejte si povánoční dárek
Takže milé dámy, přestaňte si stěžovat na únavu a raději nad šálkem dobré kávy prozkoumejte internetové stránky www.pepa.cz. Chcete na hory? Do lázní? Anebo někam za romantikou? Jak je libo. Povánoční dárek v podobě wellness nebo víkendového pobytu Vám dodá elán do chladných zimních dní, které jsou ještě před námi.

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení