Dovolená na horách nemusí být drahá

06.02.2013 23:20:00

Dovolená na horách nemusí být drahá

Milujete cestování, ale nemáte peněz nazbyt, anebo nechcete zbytečně utrácet více, než je nutné? Levné zájezdy a slevy na internetu představují skvělé řešení, jak si užít výlet nebo dovolenou doslova za pakatel.

 

Zimní dovolená za pakatel
Jeden týden zimní dovolené údajně vydá za dva týdny letní dovolené. V každém případě dovolená na horách každému vyčistí dýchací cesty i hlavu. Horských středisek, kam můžeme vyrazit, je naštěstí u nás i u našich blízkých či vzdálených sousedů nepočítaně. Největší oblibě se tradičně těší dovolená ve Špindlu nebo v Tatrách. Mezi další oblíbené destinace českých lyžařů a nejen lyžařů patří Jeseníky, krkonošská Pec pod Sněžkou nebo Jizerky. Alpinisté si raději vychutnají lyžování v Itálii. A pozor, ani dovolená v Alpách Vám nemusí udělat díru do kapsy. Díky slevám na internetu totiž můžete pořídit zimní dovolenou pro celou rodinu se slevou až 70% doma i v zahraničí. Tak proč toho nevyužít?

 

Tipy na jarní výlety
Že jste se už ze zimní dovolené vrátili a začínáte plánovat jarní výlety? Anebo si dokonce děláte plány na léto? Zaleťte si třeba na romantický výlet do Paříže, nebo do jiné metropole, která Vás láká svými památkami či obchody. Slevy na internetu se vztahují i na levné zájezdy. Právě levné poznávací zájezdy umožňují každému, aby si splnil své sny. Své sny si ostatně mohou splnit také ti, kteří preferují pobytové zájezdy u moře před poznávacími. Stačí si jen vybrat destinaci. Je libo Tunisko nebo raději Chorvatsko? Záleží na Vás. Nabídka zájezdů je opravdu bohatá a určitě si zde vyberete. Přejeme Vám šťastnou cestu. A nezapomeňte na pojištění.

 

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení