Užijte si léto před jarem: Dovolená v Egyptě na last minute

07.03.2013 22:50:00

Užijte si léto před jarem: Dovolená v Egyptě na last minute

Také máte úplně nejraději teplé dny, kdy můžete nosit letní šaty nebo tričko s krátkým rukávem? Milujete sluníčko, opalování na pláži a potápění? Užijte si kousek léta ještě před jarem. Dovolená v Egyptě je skvělá a za super cenu.

Zájezdy last minute
Zájezdy last minute, to je výborný nápad, jak na chvilku uletět chladnému počasí a starostem všedních dnů. Proto také všichni nedočkaví milovníci sluníčka, moře a orientální kuchyně s oblibou vyrážejí na dovolenou do arabského světa ještě předtím, než přijde léto k nám.

Sluníčko, památky, tržiště
Mezi nejoblíbenější destinace patří Egypt, který kromě stabilního počasí (které je na jaře a na podzim nejpříjemnější) láká svými kulturními památkami a možnostmi výhodného nákupu. Kdo by nechtěl vidět pyramidy v Gíze? Vychutnat si skvělou kávu, vodní dýmku, anebo výhodně nakoupit na trhu? Koření, koberce, ovoce, oblečení, to vše můžete mít za pakatel. Pokud tedy umíte smlouvat.

Pro milovníky koupání a potápění
Dovolená v Egyptě je jako stvořená pro všechny, kteří si chtějí dobře zaplavat, a krásně se opálit. Kromě krásného moře s písčitou pláží máte k dispozici celé komplexy sladkovodních bazénů s tobogány, kde se vydovádí nejen děti, ale i dospělí. Ale vraťme se zpátky do moře, kde si přijdou na své především ti, kteří si oblíbili potápění. V Rudém moři stačí pouze šnorchlovat, abyste potkali reje krásných barevných rybiček a dalších vodních živočichů.

Vychutnejte si svou dovolenou
Při plavání a potápění člověku vyhládne. Naštěstí egyptská kuchyně je velmi pestrá a uspokojí i velmi mlsné jazýčky. Pochutnáte si zde na rybách a mořských plodech, vynikajících přílohách, čerstvém ovoci i zelenině.

Odletět můžete hned
Také už se Vám na dovolenou v Egyptě sbíhají sliny? Nečekejte, až přijde léto k nám a zaleťte si užít kousek léta ještě před jarem. Na last minute můžete odletět třeba hned zítra. Přejeme šťastnou cestu!

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení