Aktivní dovolená v Egyptě

20.08.2013 9:02:00

Aktivní dovolená v Egyptě

Chcete si letošní dovolenou u moře opravdu užít? Vyberte si destinaci, kde máte kromě odpočinku na pláži možnost výběru z mnoha dalších volnočasových aktivit. Potápění, šnorchlování, výlety do dávné historie i za výhodnými nákupy, to vše v doprovodu vynikající arabské kuchyně a slunečného počasí nabízí aktivní dovolená v Egyptě.

Krásné slunečné počasí
Počasí nikdy nezklame, to je velká výhoda Egypta ve srovnání s bližšími destinacemi v Evropě. Egyptské počasí je totiž plné slunce a během sezóny zde prší opravdu vzácně. A když přece jen spadne pár kapek, nemusíte se bát velkého ochlazení.


Ráj milovníků koupání i potápění
Pokud si chcete užít příjemně teplé moře a krásné písečné pláže, letoviska, jako je Hurghada, Marsa Alam, anebo Sharm El Sheikh, Vás rozhodně nezklamou. A co víc, Rudé moře je plné života. Pokud se chcete pokochat pohledem na bohatý podmořský svět, nemusíte vůbec do hloubky. Stačí obyčejný šnorchl, abyste mohli vidět reje pestrobarevných rybiček proplouvající kolem korálových útesů. Samozřejmě, že když se potopíte, uvidíte ještě více.


O památky ani o zábavu není nouze
Egypt však není pouze rájem potápěčů, ale také všech milovníků historie. Egyptské pyramidy patří mezi nejstarší a nejznámější památky na světě. Svým stářím jim mohou konkurovat snad jen megalitické chrámy na souostroví Malta. Také sportovní nadšenci se mohou v Egyptě věnovat svým oblíbeným aktivitám, míčovými hrami počínaje a golfem konče. Dámy jistě potěší možnost výhodných nákupů především oblečení, doplňků a obuvi.


Užijte si aktivní dovolenou
Ani večer není o zábavu nouze. Po výborné večeři se můžete zúčastnit bohatých animačních programů, vyrazit na diskotéku, anebo popíjet víno či kouřit vodní dýmku s voňavým tabákem.

Pokud nechcete celý pobyt proležet střídavě na pláži a ve svém pokoji, aktivní dovolená v Egyptě je pro Vás jako stvořená. Máte chuť vyrazit? Zadejte do vyhledávače spojení dovolená Egypt, vyberte si hotel, který se Vám bude nejvíce líbit, a začněte balit. Nejlepší je totiž vyrazit na last minute!

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení