Last minute Turecko – prodlužte si léto!

14.10.2013 11:11:00

Last minute Turecko – prodlužte si léto!

Uteklo Vám letošní léto tak rychle, že jste si ho ani nestihli užít? Vše se dá ještě napravit - a to aniž byste museli vážit dlouhou cestu na druhou polokouli. V Turecku se můžete koupat v moři až do konce listopadu. Pokud se chcete před zimou pěkně vyhřát na sluníčku, dovolená last minute Turecko je pro Vás jako stvořená.

 

Země sluncem milovaná
Turecko, pomyslný most spojující Evropu s Asií, se pyšní mnoha krásnými jmény. Mezi ta, která nejvíce lahodí našim smyslům, jakmile nám zmizí krátké české léto v nedohlednu, a přihlásí se první mrazíky, je Anatolie - země matky slunce. Na nedostatek tepla a slunečního svitu si Turecko rozhodně nemůže stěžovat. Podnebí je zde po většinu roku příjemně teplé a slunečné a ve Středozemním moři se proto můžete koupat od března až do listopadu. A pokud se ochladí, jsou tu stále vyhlášené turecké lázně - učiněný balzám na tělo i na duši.


Ideální pro rodinnou dovolenou
V Turecku najdete nejen divukrásnou přírodu sahající od moře až k vrcholkům hor a města s bohatou historií, kterou dokládá spousta kulturních památek, ale také skvělou kuchyni, stejně jako služby na vysoké úrovni. Místní hotely jsou právem hrdé na reference mnoha spokojených zákazníků, a to i přes svou cenovou přijatelnost. V Turecku najdete jedny s nejlepších služeb za nejpříznivější ceny. A pokud se chystáte na rodinnou dovolenou, vězte, že národ, který má tolik rád děti, jako právě Turci, byste jinde ve světě jen těžko hledali.


To nejlepší z Turecka
Nechali jste se zlákat naším inspirativním tipem a rádi byste si dopřáli skvělou dovolenou za skvělou cenu? Výhodné nabídky last minute Turecko, které nijak nezatíží Váš rodinný rozpočet, máte na dosah ruky. Pokud si chcete na poslední chvíli prodloužit léto, není nic snazšího, než nalistovat stránky www.akvila.cz a vybrat některý ze zájezdů do nejlákavějších destinací Turecké riviéry, jako jako jsou Alanya, Belek či Side. Přejeme Vám šťastnou cestu!

Foto: Pixmac

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení