Přivítejte Nový rok 2014 na parníku!

05.11.2013 9:52:00

Přivítejte Nový rok 2014 na parníku!

Už víte, kde oslavíte letošního Silvestra? Nechce se Vám ani na hory, ani k moři, ale také nechcete sedět doma u televize? Přivítejte nový rok na palubě pražských parnících! Na Vltavě s výhledem na osvětlený Pražský Hrad a Karlův most si užijete tu nejkrásnější silvestrovskou atmosféru. O zábavu, dobré jídlo a pití samozřejmě nebude nouze.


Netradiční Silvestr na lodi od firmy Parníky Praha EU
Pokud patříte mezi patrioty, kteří ze všeho nejraději tráví zimní svátky v Čechách, nejspíš se rozhodujete, zda na Silvestra vyrazíte na některé z našich hor, na chalupě, anebo doma. Proč ale neudělat tentokrát změnu a neužít si letošní silvestrovskou oslavu netradičně? Třeba v Praze na Vltavě na plujícím vytápěném parníku.


Ohňostroj na pozadí Hradčan
Novoroční přípitek s výhledem na pražský ohňostroj s pozadím Hradčan představuje nevšední zážitek. Než ale dojde na samotný přípitek, můžete vesele popíjet a užívat si bohatý raut ve vyhřívané kajutě za poslechu příjemné živé hudby. Že už program na večer máte? Tak proč si nedat na plavidle alespoň silvestrovský oběd? Polední a odpolední silvestrovská plavba Prahou má také něco do sebe.


Výlet lodí kdykoli budete chtít
Vyhlídkovou plavbu po Vltavě si můžete užít kdykoli během roku, a to ve dne i v noci. Na palubě lodi máte jedinečnou možnost obdivovat stavební památky, které jsou velkou chloubou naší země, z úplně jiné perspektivy a ve srovnání s chůzí ulicemi pěkně v klidu.
Záleží na Vás, zda si vychutnáte výtečný oběd s rodinou či přáteli, romantickou noční plavbu s bohatou večeří, anebo jen krátkou plavbu na malé loďce nebo parníčku.

Silvestr 2013 na parníku nebo vyhlídkovou plavbu si můžete rezervovat zde.

Přejeme Vám skvělou zábavu a šťastný nový rok 2014!

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení