Lyžování v Itálii láká nejen příznivou cenou

23.01.2014 8:54:00

Lyžování v Itálii láká nejen příznivou cenou

Také už se nemůžete dočkat své zimní dovolené na horách, ale máte obavu, že Vám nevyjde počasí? Tak místo do českých hor vyrazte raději do velehor. Alpské lyžařské zájezdy na last minute v Itálii jsou cenově srovnatelné s tuzemskými pobyty a navíc zde máte větší šanci na sníh.


Skvělá lyžovačka za super cenu
Lyžování v Itálii se těší čím dál větší oblibě turistů z celého světa. České lyžaře nejvíce láká možnost užít si luxusní zimní dovolenou za velice příznivou cenu, která je ve srovnání například se sousedním Rakouskem mnohem nižší. A pokud využijete některé z výhodných nabídek, je suma, kterou za pobyt zaplatíte srovnatelná s pobytem na českých horách. Lyžování v Itálii má ovšem tu výhodu, že se nemusíte strachovat, zda bude sníh. Přece jen vyšší nadmořská výška zvyšuje pravděpodobnost, že na horách bude bílo. Sjízdnost sjezdovek je navíc perfektně jištěna umělým zasněžováním. A protože zemi ve tvaru boty miluje také slunce, na počasí si zde jistě nebudete stěžovat.

Oblíbená letoviska
Nač tedy ještě čekat? Stačí vybrat letovisko, zabalit vše potřebné a hurá do Alp. Klikněte zde na nabídku aktuálních lyžařských zájezdů last minute od CK Nev-Dama a začněte vybírat. Ať už zvolíte letovisko Bormio, Tonale, Livigno, anebo Val di Fiemme, všude najdete perfektně udržované sjezdovky, skvělou kuchyni, vysokou úroveň služeb včetně možnosti wellness vyžití a velice přátelskou atmosféru prosycenou proslulou italskou pohostinností.


Lekce italštiny na cestu
Stáhněte si zde akční nabídku lyžařských zájezdů a začněte se připravovat na pobyt stylově. Zde je malá lekce italštiny na cestu:


Dobrý den. Buongiorno. / snídaně la collazione / sníh il neve
Dobrý večer. Buona sera. / oběd il pranzo / lyžování lo sci
Děkuji Grazie. / večeře la cena / sjezdovka la pista
Brzy nashle. A presto. / pivo la birra da sci
Ano/ne si/no / víno il vino / lanovka la funivia


Nyní už znáte vše potřebné a můžete vyrazit. Přejeme Vám šťastnou cestu, skvělý pobyt a pohodový návrat!

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení