Bavorská města Vánoc, vánoční romantika Bavorska

15.08.2014 13:30:00

Bavorská města Vánoc, vánoční romantika Bavorska

Že je čas vánoc velmi hektický a vyčerpávající je asi jasné, ale co takhle na chvíli vypnout a vypustit všechny problémy z hlavy? Advent má své kouzlo, které bychom si neměli nechat uniknout mezi prsty, ale měli bychom si jej umět vychutnat se vším všudy a to tedy nejen s hektickými nákupy, nekonečným úklidem a pečení, ale užít bychom si také měli umět to příjemné a to jsou vánoční trhy. Co byste řekli takovému pozvání někam, kde budete skutečně nadšeni vánoční atmosférou, která umí být opravdu nádherná a která vás i ve velkých mrazech zahřeje u srdce.


Pojďte se podívat do Bavorska
Podívejte se do historie, a to v čase adventu. Bavorsko umí být skutečně romantické a v době Vánoc to platí dvojnásob. Pojďte se podívat za kouzlem, které vás obklopí nádhernými osvětlenými uličkami a náměstím, kde je velký strom. Zajděte si na trhy. Obyvatelé Bavorska si dávají skutečně na vánoční výzdobě záležet a pokud si chcete připadat jako v pohádce, tak se do těchto míst jistě vydejte. Každý domek, každé okno je vyzdobeno s láskou a pečlivostí a vy budete nadšeni ze všeho, co budete moci vidět. Když už budete v těchto místech, můžete uskutečnit návštěvau slavného zámku Ludvíka II. HERRENCHIEMSEE, prohlédnout si můžete také pohádkový zámek NEUSCHWANSTEIN.


Zahřejte se i o vánocích
Zahřejte se i o vánocích a to tradičním svařeným vínem, které je cítit na vánočních trzích doslova na každém kroku. Provoňte své duše a prožijte neuvěřitelnou vánoční atmosféru, jakou můžete znát jen z vyprávění. Nechte vnést do vašich uší vánoční koledy a projděte se uličkami, které jsou nádherné a vánoční. Vyberte si k zájezdu cestovní kancelář Redok, protože jen ta vám ukáže, jak krásně se dá adventní čas trávit a jak si odpočinout v momentě, kdy máte pocit, že se snad ani odpočívat nedá. Zde je pro vás odkaz a adventní zájezd do Bavorska na jeden den: http://www.redok.cz/adventni-zajezdy/nemecko/bavorska-mesta-vanoc-norimberk-regensburg-rothenburg/

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení