Jízdenka REGIONet Labe-Elbe

09.01.2008 12:28:00

Jízdenka REGIONet Labe-ElbeNyní můžete cestovat v Českosaském Švýcarsku na jedinou jízdenku REGIONet Labe-Elbe. Tato jízdenka umožňuje velmi levné cestování po celém Ústeckém kraji a v okolí Drážďan.

Jízdenka REGIONet Labe-Elbe je společným produktem Českých drah, Dopravního podniku města Děčína a německého dopravního svazu VVO a lze ji využít na obou stranách hranice. Cestující mohou celý den využívat vlaky, autobusy i MHD v Děčíně a Drážďanech.

Cena jednodenní síťové jízdenky REGIONet Labe-Elbe je:
200,- Kč za 1 osobu bez ohledu na věk
400,- Kč za 2 až 5 osob bez ohledu na věk
90,- Kč za jízdní kolo

Na území České republiky platí jízdenka ve všech osobních a spěšných vlacích Českých drah v celém Ústeckém kraji a okolí v rámci platnosti jízdenky „REGIONet Ústecký kraj“ a také ve všech spojích Dopravního podniku města Děčína. Jízdenka platí jeden den a může ji vystavit i vlaková četa.

V Německu platí jízdenka ve vlacích a autobusech členů dopravního svazu VVO. Mimo jiné tak mohou cestující využít přímou autobusovou linku z Teplic do Drážďan nebo MHD v Drážďanech.

Síťová jízdenka REGIONet Labe - Elbe platí vždy do 4:00 hodin dne následujícím po dni, který je na ní vyznačen elektronickým výdejním zařízením (jízdenky vydávané ČD) nebo proděravěním odpovídajících číslic na předtištěných dokladech (jízdenky vydávané jinými dopravci v ČR nebo v Německu). Předtištěné doklady s proděravěnými číslicemi již cestující neoznačují v označovačích na tratích se specifickým způsobem odbavování.

Zdroj: www.czechtourism.cz
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení