21 nej procházek se psem

09.01.2008 13:17:00

21 nej procházek se psemPro přátele procházek a zejména pro ty, kteří rádi poznávají přírodu společně se svým pejskem, startuje v lednu 2008 zajímavý projekt. Jeho cíl je prostý: shromáždit a představit veřejnosti ta nejlepší místa v Česku pro venčení psů.

Výběr probíhá formou soutěže na webové stránce www.21nejprochazek.cz, kde lidé nominují svá oblíbená místa. Účastnit se může každý, kdo vyplní jednoduchý formulář a doprovodí ho popisem, případně fotografiemi. Nominované procházky pak budou usilovat o hlasy dalších návštěvníků stránky. Každý tak může rozhodnout, která procházka se stane tou NEJ.

V roce 2008 proběhne soutěž ve třech kolech, každé bude trvat čtyři měsíce. První tedy začíná v lednu a končí 30. dubna. Postupně budou na webových stránkách přibývat nominované procházky a časem zde najdete galerie těch, které získali nejvíce hlasů.

Za každou nominovanou procházku získáte přívěsek s logem soutěže, jménem a adresou vašeho psa. 21 procházek s největším počtem hlasů v daném kole získá špičkové psí krmivo Hill´s na jeden měsíc a k tomu sportovní balíček (vodítko + krokoměr s rádiem + bezpečnostní světlo na obojek + praktická ledvinka). Absolutní vítěz každého kola vyhrává krmivo značky Hill´s na celý rok.

Cílem webových stránek je nejen inspirovat majitele psů, ale také objevovat hezká zákoutí Čech, Moravy a Slezska. Proto se partnerem projektu stala státní agentura CzechTourism, mezi jejíž cíle patří upozorňovat na krásná místa v ČR.

Stejný projekt úspěšně běží ve Velké Británii, kde rovněž získal podporu a partnerství od agentur zaměřených na domácí cestovní ruch Enjoy England, Visit Scotland a Visit Wales.

Internetové stránky projektu nabízejí mnohem víc než jen soutěž. Najdete zde informace o zodpovědném venčení, nové poznatky veterinářů o správné psí výživě a články věnující se zdravému pohybu psů. Pomocí jednoduché aplikace tu můžete zjistit, zda váš pes netrpí nadváhou.

Více informací naleznete na:
http://www.21nejprochazek.cz

Zdroj:
http://www.czechtourism.cz
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení