Golf World Prague

16.01.2008 11:58:00

Golf World PragueV posledních letech roste v České republice jak počet golfových klubů a registrovaných hráčů, tak samotných golfových hřišť. Proto se organizátoři již 17. ročníku středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World rozhodli při této akci uspořádat souběžně také 1. ročník veletrhu Golf World Prague. Ten bude specializovaný přímo na golf a golfovou turistiku. Veletrh bude probíhat ve dnech 14. – 17. února 2008.

Záměrem organizátorů je oslovení partnerů pro obchodní jednání, ale i nových a stávajících hráčů golfu. Jedním z důvodů konání akce je také fakt, že ČR byla v roce 2007 vyhlášena „Neobjevenou golfovou destinací roku“ na veletrhu International Golf Travel Market ve španělské Marbelle.

Pro návštěvníky veletrhu bude připraven bohatý program včetně soutěží o atraktivní ceny, ukázka hry reprezentantů ČR a jejich autogramiáda a možnosti vyzkoušení si hry na simulátorech.

Více informací naleznete na:
http://www.incheba.cz
http://www.golfworldprague.cz
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení