Vyhlídkové plavby v Lednici

16.01.2008 13:29:00

Vyhlídkové plavby v LedniciI po skončení hlavní turistické sezóny můžete plout zámeckým parkem v Lednici. Od listopadu do března bude o víkendech k vyhlídkovým plavbám po Zámecké a Staré Dyji vyplouvat loď Hans Adam v zimní úpravě. Pokud počasí dovolí a řeka nezamrzne, budete moci z vyhřáté lodní kajuty pozorovat krásy zimního zámeckého parku i lužního lesa a pochutnávat si při tom na pohárku svařeného vína.

Loď bude vyplouvat od přístaviště pod zámkem vždy v sobotu a neděli v 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 a 15:00 hodin. Plavba je doprovázena také výkladem o historii a zajímavostech bývalého lichtenštejnského panství a trvá 45 minut.

Cena plavby pro dospělou osobu je 100,- Kč a je v ní zahrnutý pohárek svařeného vína. Vstupenka pro děti do 15 let stojí 50,- Kč a také pro ně je připraveno malé překvapení.

Plavbu si můžete rezervovat na telefonním čísle 603 516 359 nebo na webových stránkách: http://www.plavby-lednice.cz. Pro skupiny alespoň 10 dospělých lze plavbu rezervovat i mimo víkend.

Zdroj:
http://www.czechtourism.cz
http://www.plavby-lednice.cz
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení