První lanovka na Vysočině

23.01.2008 22:54:00

První lanovka na VysočiněNové Město na Moravě je tradičním centrem lyžování na Vysočině. Návštěvníky lákají desítky upravených běžeckých stop, skokanské můstky, závodní běžecké tratě na světové úrovni, nový biatlonový areál, sjezdovka na Harusáku, „lyžařské“ Horácké muzeum, lyže Sporten a mnoho dalšího.

V prosinci byla Harusově kopci (741 m. n. m.) zprovozněna nová dvousedačková lanovka. Na vrchol kopce vyveze 93 červených sedaček každou hodinu 1400 lyžařů. Mírný svaz sjezdovky, který je denně upravován, je vhodný zejména pro rodiny s dětmi a mírně pokročilé lyžaře. Na sjezdovce je možné domluvit si výuku lyžování a snowboardingu.

Lanovka na „Harusáku“ je v provozu denně od pondělí do pátku 9 – 21 hod. a v sobotu a neděli 8 – 21 hod. Telefonické informace o stavu sněhu, počasí, provozu sjezdovky, se dozvíte nepřetržitě na telefonním čísle +420 776 777 999 nebo na e-mailové adrese: office@skisnowpark.cz.

Zdroj:
http://www.czechtourism.cz
http://www.skisnowpark.cz
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení