Letos 11 nových leteckých linek

01.02.2008 15:14:00

Letos 11 nových leteckých linekČeské aerolinie plánují v letošním roce zahájení šesti nových pravidelných a pěti charterových linek. První novou linkou bude od začátku března spojení Prahy s francouzským Bordeaux s mezipřistáním v Mnichově. Společnost dále plánuje přímé lety do Damašku v Sýrii, Heraklionu na Krétě, do největšího kazašského města Almaty, ruského Rostova na Donu a gruzínského hlavního města Tbilisi. V charterové přepravě přibude El Salvador a další čtyři linky do oblasti bývalé Jugoslávie, Itálie a Řecka.

Od příštího roku České aerolinie přicházejí také s novým modelem operování do Severní Ameriky. Do Spojených států amerických budou letadla stejně jako v letošním roce odlétat každý den na letiště JFK v New Yorku. Pokračovat bude také codesharová spolupráce se společností Delta Air Lines z Prahy do Atlanty.

České aerolinie přecházejí navíc na sezónní provoz při letech do Kanady. Spojení s Torontem budou České aerolinie zajišťovat 3x týdně v období od června do října. S provozem do druhé metropole - Montrealu - České aerolinie na vlastních letadlech v současné době nepočítají.

Více informací:
http://www.csa.cz

Zdroj:
http://www.czechtourism.cz
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení