Zajeďte do Rakvic na víno

16.03.2008 21:41:00

Zajeďte do Rakvic na vínoPředstavujeme dvě vinařské akce v Rakvicích.

Tradiční velikonoční výstava vín Rakvice

Vinaři z Rakvic, o.s. srdečně zvou všechny příznivce a milovníky vína na tradiční velikonoční košt, který se koná v sále sokolovny v neděli 23. 3. 2008 od 10 hodin (konec 21.00). K ochutnání bude cca 350 vzorků od místních i okolních vinařů a vinařských firem. Zahraje cimbálová muzika. Občerrstvení zajištěno.

Vstupné 180,-Kč zahrnuje:
- volnou degustaci
- degustační skleničku
- katalog vín včetně seřazení dle hodnocení


Den otevřených sklepů - za vínem do Rakvic

Vinaři z Rakvic, o.s. srdečně zvou všechny příznivce a milovníky vína do vinařské obce Rakvice na Den otevřených sklepů. Rádi bychom vás provedli po místních vinných sklepech, kde ochutnáte vína s nezaměnitelným rukopisem jednotlivých sklepmistrů a pozvolna u skleničky dobrého vína načerpáte jedinečnou atmosféru rakvických sklepů.
Přijďte se i vy přesvědčit v sobotu 26. dubna 2008 od 11:00 - 20.00 hodin a strávit příjemný den s místními vinaři. Prodej vstupenek bude v místní sokolovně a předpokládá se 15 otevřených sklepů.

Vstupné 500,-Kč zahrnuje:
- volnou degustaci vín
- POUKAZ na nákup vína v hodnotě 200,-Kč
- degustační skleničku
- orientační mapku

Kontakt:
Vladimír Minařík, 602450053, vinarizrakvic@seznam.cz

Zdroj: http://www.czechtourism.cz
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení