Hotel MAS

05.06.2008 22:20:00

Hotel MAS

Jižní Čechy jsou považovány za jeden z nejkrásnějších a nejatraktivnějších krajů. Proto je jen logické, že pokud se někdo rozhoduje uspořádat konferenci, kongres nebo výjezdní zasedání, volí místo, které účastníkům poskytne nejen dobré zázemí v ubytování a službách, ale také pěknou krajinu, možnost rekreace či výletů do okolí.

V samotném srdci této krajiny leží malé městečko Sezimovo Ústí s přímým silničním i železničním spojením na Prahu, České Budějovice, Tábor a další města, kde přímo na náměstí leží hotel MAS. Tříhvězdičkový hotel se zaměřuje především na poskytování kompletních služeb pro firemní akce všeho druhu od večírků, rautů až po velké konference. Výhodou je zde vysoká kvalita ve spojení a naprosto komplexními službami. Dispozice a vybavení hotelů s restaurací, velkým sálem, několika menšími sály a dalšími salonky je vhodná i pro další příležitosti, především pro větší svatby, které se zde také již delší dobu úspěšně pořádají. Sál s tanečním parketem, ozvučením a možností nasvětlení je dále vhodný i pro menší přehlídky či firemní a produktové prezentace.

Avšak nejen to, strávit zde můžete také příjemný rekreační víkend, hotel totiž disponuje bazénem, barem, a bowlingovým centrem. Poloha v centru města umožňuje pohodlnou prohlídku zdejšího města, ale také výlety za velkým množstvím památek, především zámků a hradů a přírodních krás. Okolí je příhodné jak pro cyklistické výlety, tak pro výlety autem. Nabídka cílů je široká od těch nedalekých, například měst Tábor a Bechyně, až po nejznámější památky celé České republiky - zámku Hluboká či hradu Zvíkova i mnoha dalších.


Hotel MAS však především zůstává nejlepší volbou pro firemní akce, setkání a společenské události. Komfort a služby, které nabízí, jsou na takové úrovni, že mezi jeho zákazníky patří celá řada významných domácích i mezinárodních firem. I vy můžete patřit mezi zákazníky Hotelu MAS, ať již jako soukromé osoby, šťastní svatebčané či firemní hosté na večírku či kongresu.

 

Těší se na Vás personál hotelu MAS

 

http://www.hotelmas.cz

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení