Vodní ráj Aquapalace Praha

25.06.2008 14:43:00

Vodní ráj Aquapalace Praha

Toto centrum relaxace a zábavy se rozléhá na ploše 9 150 m2 a je tvořeno celkem třemi paláci: Palácem relaxace, Palácem dobrodružství a Palácem vln. Pro milovníky tobogánů je zde celkem 6 těchto atrakcí, z nichž nejdelší měří 140 metrů.


Návštěvníci se mohou také projet po třech velkých skluzavkách nebo si zkusit ponor v potápěčském tubusu o hloubce 8 metrů.
Samozřejmostí je také bazén s umělým vlnobitím, který uchvátí každého nadšence pro vlny, které jsou jako u moře.
Jednotlivé paláce jsou spolu propojeny systémem umělých řek, z nichž je celkem 100 metrů divoké vody a 350 metrů vody pomalé.
Pro menší návštěvníky aquaparku jsou zde přichystána brouzdaliště a také malé skluzavky, díky kterým si i ty nejmenší děti užijí spoustu zábavy a legrace.

 

Aquapalace Praha nabízí nejen prostor k dovádění ve vlnách a tobogánech, ale také je skvělým místem pro relaxaci. V prostorách parku lze využít odpočinku ve vířivce či využít masážních lavic.
Další možností relaxace je využití saunování a také několik lázní a také několik druhů ochlazení, které je právě při saunování a kompletním prohřátí těla nezbytně nutné. Mezi ně patří například tropický či bouřkový déšť, studená mlha, masážní vlny i ledová sprcha.
Bazén, sloužící k ochlazování je průtokový a neustále je zajištěn odtokem i přítokem vody.


K odpočinku zde slouží také dva vnitřní a dva venkovní whirpolly.
Součástí toho relaxačního centra jsou také různé odpočinkové plochy a odpočinkový domek.


Saunovací centrum poskytuje parní lázeň, laconium (nízkoteplotní sauna, jejíž nižší teplota a nižší vlhkost vzduchu je vhodná i pro ty, kterým jinak sanování nevyhovuje), caldarium (římská potní lázeň spojená s koupelí v horké vodě), finská sauna, solná lázeň (pára s částečkami soli, díky jimž dochází k velmi intenzivnímu prokrvení organismu), sauna Vulkan ( s velmi vysokou teplotou a nízkou vlhkostí vzduchu, díky čemuž dochází k rychlému pocení a čištění organismu), aromatická bylinná sauna, Kello sauna ( vzhled typického severského srubu postaveného z kello smrku vybaveného dřevem abashi) a neposlední řadě také ERD sauna ( saunový domek, který je částečně zapuštěn do země, postavený je z kamene a dřeva, nabízí velmi příjemnou relaxaci díky vonným olejům, tlumeným světlům a zažehnutému krbu).


Součástí Aquapalace je také SPA centrum, rozkládající se na ploše 1052 m2. Toto centrum slouží pro masáže, lázeňské procedury a péči o tělo za využití přírodních zdrojů.

 

V neposlední řadě je součástí aquparku také ultramoderní fitness centrum, které je vybaveno velkým množství nejnovějších posilovacích strojů.
K dispozici návštěvníkům je řada kvalifikovaných trenérů a odporníků na výživu a zdravý životní styl, kteří dokáží sestavit cvičební program ušitý na míru každému zákazníkovi.
Pro vyznavače kolektivního cvičení je zde nabízena možnost využít některou z hodin aerobiku, spinningu a dalších jiných sportovních aktivit.

 

Pro návštěvník parku jsou přichystány také zmrzlinové a nápojové bary, restaurace.
Pro náročné je k dispozici také vodní bar, kdy si můžete vychutnat vybraný nápoj ze stoličky umístěné přímo ve venkovním bazénu.

 

Návštěvou tohoto moderního střediska lze opravdu zažít den plný dovádění a sportu, ale také relaxace a péče o tělo.

 

www.aquapalace.cz

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení