Hotel Jesenice, místo nejen pro letní rekreaci

30.06.2008 17:07:00

Hotel Jesenice, místo nejen pro letní rekreaci

Turistický zájem se mění a posouvá, mění se také atraktivní lokality. Velice příjemnou a návštěvníky zatím nedostatečně využívanou oblastí je západní část středních Čech. Přímo uprostřed tohoto regionu se nachází docela maličká obec Jesenice se stejnojmenným hotelem - Hotel Jesenice.


Hotel leží na pokraji obce kousek od velkého rybníka v krásné otevřené krajině s výhledem do přírody, přesto je hotel snadno dostupný, leží totiž asi 20 km od Rakovníka, blízko křižovatky důležitých cest spojujících Prahu (80 km), Karlovy Vary (50 km), Plzeň (55km) a Most (60 km). Jeho výhodná centrální poloha a s ní spojená snadná dopravní dostupnost z něj činí ideální místo pro pořádání různých firemních akcí počínaje prezentacemi, konferencemi a konče večírky, rauty či slavnostmi.


Krásné prostředí, možnosti výletů do širokého okolí, bazén, rybník, tenisové kurty, restaurace a klid však předurčují hotel také jako ideální místo pro rodinnou rekreaci, třeba i s dětmi. V okolí leží hned několik zámků (Manětín, Lány, Krásný dvůr), hradů (Křivoklát, Točník, Žebrák, Krakovec) ale také jiných pěkných míst, např.: Plasy, Valeč či Mladotice. Dále pak několik rybníků a rozsáhlé lesy. Krajinou prochází několik cyklostezek. A v hotelu si můžete půjčit horská kola.

Nejdůležitější však zůstávají služby a možnosti samotného hotelu. Ten má kromě samotné hlavní budovy ještě tři bungalovy a dále např.tenisový kurt s umělým povrchem, posilovnu, saunu, venkovní bazén a vybudované místo pro grilování. Pro firmy či skupiny jsou zde k dispozici učebny a zasedací místnosti s veškerým vybavením pro různé druhy služebních či podnikatelských činností.
Navíc je zde samozřejmě kromě restaurace ještě noční bar, dále tzv. formanka a navíc letní hotelová terasa. Pokoje jsou jedno, dvoj a třílůžkové s možností přistýlky, v moderní budově hotelu jsou ještě dvě apartmá.


Ať již se rozhodujete pro svou letní rodinnou rekreaci, nebo hledáte místo pro podnikovou či veřejnou akci, Hotel Jesenice nabízí příjemné prostředí, výborné služby, krásné okolí a dobré spojení. Představuje dobrou volbu pro mnoho různých příležitostí.

 

Hotel Jesenice - www.hoteljesenice.cz

Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení