Hotel Green House

Název: Hotel Green House
Adresa: U soudu 9
Město: Teplice
Psč: 415 01
Telefon: +420 608 721 166
E-mail: info@greenhouse.cz
Www: http://www.greenhouse.cz
Otevírací doba: NON-STOP


Popis

Celková kapacita je 18 míst, z toho 14 ve dvoulůžkových pokojích a 4 v podkrovním apartmánu. Dva pokoje mají možnost přistýlky a v některých pokojích jsou vířivé vany. Pokoje jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem a minibarem. V hotelu je k dispozici připojení k internetu WIFI. V přízemí hotelu je malá restaurace. V letních měsících je možno využít zahradní terasu k posezení i ke grilování. Parkovat je možno na oploceném parkovišti nebo v hotelové garáži. Recepce přijímá platební karty. hotel je situován v klidné části města, 3 minuty chůze z centrac, poblíž zámeckého parku.

Sport

Hotel se nachází v těsné blízkosti sportovního areálu, kde jsou tenisové kurty, hřiště na fotbal s povrchem z umělé trávy, zimní stadion a fotbalový stadion FC Teplice. Ve městě se nachází také plavecká hala s tobogánem, fitnessem a squaschem. Do 15km od hotelu je také golfové hřiště, jízdárna a horský areál.

Kultura

Hotel se nachází v centru města, které nabízí bohaté kulturní zážitky.

Ceník

Dvoulůžkový pokoj 690,- Kč; Apartmá 1190,- Kč.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení