Hotel Černá Bouda

Název: Hotel Černá Bouda
Adresa: Janské Lázně 171
Město: Janské Lázně
Psč: 542 25
Telefon: +420 499 875 360
E-mail: info@cernabouda.cz
Www: http://www.cernabouda.cz


Poloha

Hotel Černá Bouda, v roce 2005 zrekonstruovaný horský hotel, poskytuje služby 3* standardu. Jeho jedinečná poloha, okolní příroda, vybavení a úroveň služeb z něj vytváří nejlepší horský hotel v celé oblasti Krkonoš. Je ideálním výchozím bodem pro milovníky hor, zimní a letní přírody a sportů.

Ubytování

Všech 48 prostorných nekuřáckých pokojů 3* standardu je vybaveno koupelnou se sprchou a WC, TV se satelitem a přímou telefonní linkou. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány od roku 2005.

Nabízíme

Náš hotel je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, jelikož nabízí nespočet možností, jak je příjemně strávit. Rádi Vám doporučíme zajímavá místa v blízkém i vzdálenějším okolí. Ubytujeme Vás v rodinných apartmánech, pro Vaše nejmenší členy rodiny zajistíme dětské postýlky, v restauraci nabídneme speciální dětská jídla, samozřejmě pro malé návštěvníky zajistíme i stoličky, máme zde venkovní dětské hřiště a koutek. V hotelu jsou k dispozici různé společenské hry.

Možnosti

Jedinečná poloha hotelu, jeho vybavení a úroveň služeb vytváří ideální podmínky pro uspořádání nejrůznějších aktivit jako jsou školení, semináře, meetingy či vzdělávací a sportovně-relaxační kurzy a programy. Pro firmy se nabízí celá škála možností firemních akcí, blízké i vzdálené okolí jsou jako stvořené pro firemní teambuilding. Okolní příroda umožňuje bohaté sportovní a zábavné vyžití během vaší akce.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení