Hotel Koruna

Název: Hotel Koruna
Adresa: Pecka 14
Město: Pecka
Psč: 507 82
Telefon: +420 493 799 010
E-mail: koruna@hotel-pecka.cz
Www: http://www.hotel-pecka.cz
Otevírací doba: Po-Ne 11:00 - 24:00


Popis

Hotel se nachází v malebné obci Pecka, 6 km od Nové Paky. Je situován na nově z rekonstruovaném náměstí přímo pod stejnojmenným hradem Pecka. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, televizí se SAT příjmem a zásuvkou pro internet. Restaurace je vybavena nekuřáckým salónkem. Dále zajišťujeme: svatby, rauty na hradě, oslavy, firemní večírky.

Sportovní možnosti

V obci Pecka je nově zrekonstruované koupaliště s tenisovými kurty cca 2 km. V zimě se zde nabízí dobré podmínky pro lyžování cca 100 m od hotelu. Dále cykloturistika a turistika.

Catering a stravovací služby

Již 3 roky zajišťujeme catering na hradě, svatby, oslavy, promoce, podnikové oslavy, společenské a firemní akce. Zajistíme i catering doma u objednatele. Bohatá snídaně, k obědu a večeři je připraven každý den výběr ze dvou druhů menu v hodnotě 60,-Kč.

Nově otevřena letní zahrádka

Popis okolí

V letním období skrývá malebná krajina s mírně kopcovitým a lesnatým terénem vhodné prostředí nejen pro romantické procházky. Nabízí se zde spousta možností pro pěší turistiku a k dispozici je též ředa cyklostezek pro milovníky dvou kol.

Tipy na výlet

Hrad Pecka v místě. Výlety ZOO Dvůr Králové, hrady Trosky, Humprecht, Hrádek u Nechanic, Chlumec nad Cidlinou, Kost, Kumburk, Bradlec, aquaparky Liberec, Jičín, Hradec Králové. Lyžařský vlek pro děti u hotelu. Lyžování Zvičina 5 km, 22 km Herlíkovice a 35km Špindlerův Mlýn.

Ceník

500,-Kč os/noc, při pobytu delším jak 1 noc cena 450,-Kč os/noc, děti 0-2 roky zdarma, 2-5 let 350,-Kč/noc, cena za ubytování zahrnuje snídani.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení