Hotel Richmond

Název: Hotel Richmond
Adresa: U Císař. lázní 289
Město: Teplice
Psč: 415 01
Telefon: +420 417 534 156
E-mail: hotel@richmondteplice.cz
Www: http://www.richmondteplice.cz


Vítejte!

Srdečně Vás vítáme na severozápadě Čech, v kraji, který je vyhledáván pro své bohatství léčivých termálních pramenů, příznivě působících na lidský organismus. Zveme Vás do nově zrekonstruovaného tříhvězdičkového hotelu Richmond Teplice, který se nachází v lázeňském centru města Teplice, uprostřed rozlehlých parků.

Proč hotel Richmond?

Protože náš hotel leží přímo v centru města, v těsném sousedství lázeňských domů a parků. Bohaté snídaně formou švédských stolů. Bezbariérový apartmán De Luxe se saunou a hydromasážní vanou. Výhodné ceny ve srovnání s konkurencí.

Popis

10 dvoulůžkových pokojů nebo jednolůžkových pokojů a 7 apartmá, max. kapacita 40 lůžek - apartmány navíc s kuchyňkou, oddělenou ložnicí a obývacím pokojem se sedací soupravou, možnost přistýlky - pokoje jsou vybaveny WC / sprchovým koutem nebo rohovou vanou, TV + SAT, telefonem, lednicí - denní bar, směnárnu, trezor - pro náročnou klientelu je k dispozici Apartmá DeLuxe 113 s bezbariérovým přístupem, s ložnicí v luxusním provedení, obývacím pokojem se sedací soupravou, jídelním stolem, TV + SAT, video, oddělenou kuchyňkou, saunou a hydromasážní vanou -k dispozici je vyhrazené parkoviště uvnitř objektu - výlety do okolí a transfer - možnost zajištění léčebných procedur a lázeňské péče .

Nabízíme

Výrazné slevy při dlouhodobých nebo skupinových pobytech. Uzavřené parkování zdarma. Sauna a masážní výřivá vana zdarma k Apartmá de Luxe 113.

Ceník

Aktuální ceník najdete na stránkách http://www.richmondhotel.cz
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení