MEXICO TAVERNA

Název: MEXICO TAVERNA
Adresa: U císařských lázní 5
Město: Teplice
Psč: 415 02
Telefon: +420 721728250
E-mail: info@tavernamexico.cz
Www: http://www.tavernamexico.cz
Otevírací doba: Viz otevírací doba.


O RESTAURACI

Výhradně mexické suroviny, dovážené přimo z Mexika, pikantní pokrmy, kořeněné originálním mexickým kořením. Pro děti je připraveno speciální menu jemné chuti. Dopřát si můžete takové lahůdky, jako je „Burritos“ – pšeničná plněná tortilla, „Tacos“ – kukuřičné mušle, či „Enchiladas“ – ruličky z placek, plněné sýrem nebo kuřecím masem. Všechna jídla, která podáváme byla samozřejmě připravena podle originálních receptur. Přijďte ochutnat a poznat nepoznané: buritos, fajitas, tacos, chili con carne, ale také pravé americké barbeque, Buffalo Wings... steak a mnoho dalších latinskoamerických specialit.

Nabízíme

Restaurace nabizí možnost pronájmu: uspořádáme pro Vás svatby, rauty, semináře a další nejrůznější oslavy. Prostředí je také vhodné pro obchodní jednání i s pození s přáteli.Plně klimatozované prostory zajišťují maximální komfort i při těch nejbouřlivějších oslavách.

Otevírací doba

Po - Čt - 11.00 - 23.00 hod., Pa - So - 11.00 - 24.00 hod., Ne - zavřeno.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení