Hotel Slávie

Název: Hotel Slávie
Adresa: Železničářská 28 A
Město: Ústí nad Labem
Psč: 400 03
Telefon: +420 475 530 435
E-mail: hotel.slavie@razdva.cz
Www: http://www.ukazatel.cz/hotelslavie


Poloha

Hotel se nachází v klidné části města Ústí nad Labem, ve čtvrti Střekov. Pro ubytované je výchozí cestou na hrad Střekov (asi 20 min chůze), dále k vodopádům na Vrkoči, do Dubiček, Stadic atd. K výletům na termální koupaliště nebo do Velkých Žernosek k návštěvě vinných sklepů a do Litoměřic lze využít cyklostezku.

Služby

Hotel má uzavřené parkoviště a garáže na úschovnu kol. Pro hotelové hosty máme připravenou zahradní restauraci, kulečník, stolní tenis, stolní kopanou a pro déle ubytované i kola.

Ubytování

Za dvoulůžkový pokoj s koupelnou, televizí, satelitem, minibarem zaplatíte 830,- Kč, se snídaní 970,- Kč. Pokoj s koupelnou na patře, televizí, satelitem, některý je i s lednicí vybavenou nápoji 560,- Kč, jednolůžkový pokoj s koupelnou a se snídaní 830,- Kč, jednolůžkový pokoj s koupelnou na patře 290,- Kč.

Stravování

Snídaně podáváme od 7 hodin ala cart výběr z 25 pokrmů, obědy od 10,30 hod - denně připravujeme 20 - 25 druhů jídel v ceně 40 - 54,- Kč a čtyři druhy zeleninových salátů (zelný salát nabízíme v době oběda k hotovému jídlu zdarma). K večeři Vám můžeme nabídnout hovězí, vepřové, kuřecí maso, zvěřinu, ryby, bezmasá jídla, zmrzlinové poháry, v počtu asi 70 druhů. Přijďte nás navštívit, rádi Vás uvítáme.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení