ROBO

Název: ROBO
Adresa: Okružní 139/2
Město: Litoměřice
Psč: 412 01
Telefon: +420 416 732 938
E-mail: daniela.bohatova@centrum.cz
Www: http://www.ukazatel.cz/robo
Otevírací doba: Po - Čt 09:00-23:00 Pa - So 10:00 - 01:00 Po dohodě je možné otevírací dobu přizpůsobit.


Poloha

Najdete nás ve středu města v ulici Okružní (spojující ulice Lidická, na kterou se dostanete z Mírového náměstí a ulici 5. května na které se nachází tržnice).

Nabízíme

Restaurace nabízí 40 míst, možnost pořádání oslav, školení, večírků, svateb. V příjemném prostředí si na své přijde každý, kdo má rád českou ale i cizí kuchyni. Speciality kuchaře si oblíbíte i díky příznivé ceně. Stylově zařízená kavárna je to pravé pro klidný večer u kávy po náročném dni. Kromě řady značkových vín z oblasti Litoměřicka, nealko nápojů si můžete vychutnat pivo Gambrinus a pivo Radegast.

Jídelní lístek

Restaurace přijímá stravovací kupony, každý den si můžete stáhnout aktuální jídelní lístek, který pro Vás připravuje náš personál, který se těší na Vaši návštěvu.

Občerstvení

U restaurace se nachází též bistro rychlého občerstvení s řadou hotových jídel. Zde si můžete přijít pro své oblíbené jídlo,které si odnesete na pracoviště či domů.
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení