Motel "U Jezera"

Název: Motel "U Jezera"
Adresa: Velký Osek
Město: Velký Osek
Psč: 281 51
Telefon: +420 321 795 313
E-mail: motel@motelujezera.cz
Www: http://www.motelujezera.cz/


Poloha

Motel "U JEZERA" naleznete na jižním okraji obce Velký Osek, 300 metrů od silnice č.125 spojující Kolín s prozatimním koncem dálnice D11 Praha - Hradec Králové, tedy asi 50 km od Prahy. Motel je situován v klidném prostředí v besprostředním sousedství rozsáhlých lužních lesů. Jejich specifická krása láká k dlouhým procházkám či cyklistickým výletům. Jak už název napovídá, nachází se v těsné blízkosti jezero vhodné ke koupání nebo klidnému posezení u vody. Kromě procházek nebo cyklistických výletů do lůna lužních lesů v bezprostředním okolí Velkého Oseka jistě stojí za výlet lázeňské město Poděbrady (8km). V obci Libice nad Cidlinu (4km) se nachází památník připomínající hradiště Slavníkovců. Opačným směrem leží město Kolín (8km).

Nabízíme

Motel "U JEZERA" nabízí ubytování a stravování jednotlivcům, rodinám i skupinovým zájezdům a podnikovým akcím. Disponujeme vhodnými prostorami pro pořádání firemních školení, oslav, svatebních hostin apod. Budova motelu sousedí s areálem, který nabízí návštěvníkům možnosti sportovního vyžití (kurty na tenis, volejbal či nohejbal, fitcentrum). Kapacita ubytování je 20 dvulůžkových pokojú se sprchou, WC, TV a s možností přistýlky. Celková kapacita lůžek - 60. Ceny ubytování dohodou, slevy pro skupiny a letní pobyty.

Kapacita

Restaurace - 50 míst, v létě terasa - 20 míst, salonek1 - 40 míst, salonek2 - 60 míst. Využití: svatby, školení, semináře, společenské akce, gastronomické akce, rauty, možnost catteringu.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení