Hotel Esprit ***

Název: Hotel Esprit ***
Adresa: Sv. Petr 76-78
Město: Špindlerův Mlýn
Psč: 543 51
Telefon: +420 499 433 468
E-mail: info@esprithotel.cz
Www: http://www.esprithotel.cz


Poloha

Hotel Esprit *** (dříve St. PETER HOTEL ***) se nachází v romantickém prostředí nejkrásnější části Špindlerova Mlýna, v atraktivní rekreační oblasti Krkonoš. Idylické zákoutí údolí Svatý Petr skýtá komplex tří nově zrekonstruovaných budov, z nichž dvě nabízejí pro své návštěvníky ubytování v komfortních dvou i více lůžkových pokojích a apartmánech, moderní fitness centrum. Třetí část hotelového komplexu nabízí ideální prostor pro odpočinek, zábavu a neformální setkání. Umístění v blízkosti Ski areálu Svatý Petr je velmi výhodné pro milovníky zimních sportů. V letním období je hotel ideální alternativou pro prožití letní dovolené. Zejména lákavé jsou podmínky pro aktivní využití volného času v horské přírodě.

Ubytování

Každý z 67 pokojů je vybaven sociálním zařízením TV SAT a telefonem. Apartmány, zejména vhodné pro rodinné pobyty, nabízejí samostatnou obývací a odpočinkovou část, koupelnu a kompletně vybavenou kuchyňku s možností vlastní přípravy pokrmů. Jedinečnost intimních a klidných pokojů je zvýrazněna v jejich architektonickém řešení, citlivě korespondující s horským prostředím.

Možnosti

Elegantní společenské prostory jsou předurčeny pro konference, školení, firemní setkání, zaměstnanecké slavnostní události, soukromé recepce. Konferenční kapacitní možnosti představují prostor až pro 150 osob.

Služby

Hotelovým hostům je k dispozici přímo v hotelu moderní plně klimatizované fitness centrum včetně sauny, solária, dvou vířivých van.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení