Hotel Podhrad

Název: Hotel Podhrad
Adresa: Nám. ČSL armády 30
Město: Hluboká nad Vltavou
Psč: 373 41
Telefon: +420 387 983 690
E-mail: recepce@podhrad.cz
Www: http://www.podhrad.cz


Hotel Podhrad

Přijďte k nám navázat na historii nejslavnějšího hotelu v Hluboké nad Vltavou. Hotel Podhrad**** je nově otevřeným hotelem v samotném centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje a celé České republiky. Ubytovaní hosté získají možnost strávit nádherné chvíle jen několik kroků od dominanty celého města – státního zámku Hluboká.

Popis

Hotel Podhrad**** v současné době již nabízí ubytování se snídaněmi v 38 pokojích a 2 apartmá o celkové kapacitě 94 lůžek. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny, disponují vlastním sociálním zařízením a poskytují veškerý komfort odpovídající požadovaným standardům čtyřhvězdičkového hotelu. Během měsíce září se navýší ubytovací kapacita a to na celkový počet lůžek 123.

Služby pro Vás

Ubytovaní hosté mohou v našem hotelu využít služeb, které zajišťujeme ve spolupráci s našimi partnery. Ve speciální nabídce Hotelu Podhrad se tak objevuje zprostředkování jezdeckých kurzů, projížděk na koni, lovů zvěře, golfové školy, golfové hry na hřišti místního golfového klubu. Dále je možné navštívit zámek Hluboká, Alšovu jihočeskou galerii, zoologickou zahradu. A prohlédnout si krásy okolí během plavby po Vltavě a při vyhlídkovém letu.

Připravujeme

V roce 2008 bude hotel disponovat vlastními gastronomickými středisky. Plánujeme otevření Lobby baru, hotelové restaurace, venkovní terasy v atriu hotelu, konferenčního sálu a relaxačního centra, kde klienti budou moci využít bazénu, vířivou vanu, 2 sauny a fitness. Vše ve stylovém provedení.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení