Hotel Holzbecher

Název: Hotel Holzbecher
Adresa: Zlič 42
Město: Česká Skalice
Psč: 552 03
Telefon: +420 491 452 497
E-mail: hotel@zlic.cz
Www: http://www.zlic.cz/


Popis

Hotel Holzbecher se nachází v malebném Babiččině údolí u přehradní nádrže Rozkoš. Svou polohou je hotel předurčen k výletům po nesčetných historických zajímavostech v okolí (Ratibořický zámek, Staré bělidlo, mlýn apod.). Nedaleko se nachází přehrada Rozkoš s možností koupání, vodních sportů a rybolovu. Je možné rovněž navštívit zámky v okolí (Náchod, Nové město nad Metují, Opočně Doudlebech a Častolovicích).

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v jedno až tří lůžkových pokojích. Vše komplet se sprchou a WC. Možnost celodenního stravování s velkým výběrem jídel jak pro jednotlivce tak i skupiny (hotová i minutková kuchyň). K dispozici je rovněž bar, discovinárna, letní terasa nebo parkoviště vedle hotelu.

Bungalovy

Jsou vzdálené 100m od hotelu HOLZBECHER, kde je možné si zajistit stravování. Bungalovy jsou 2-lůžkové s možností až 2 přistýlek, se sprchou a WC, televizí, chladničkou a varnou konvicí, bez možnosti vaření.

Restaurace

Hostům doporučujeme naší restauraci s vyhlášenou domácí kuchyní. Kapacita 80 míst. Po celý den podáváme hotová i minutková jídla.

Salónky

Ve dvou našich salóncích může příjemně strávit rodinné události, jako svatby, křtiny, narozeniny atd. Dále se zde odehrávají abiturienské večírky, ale i jazykové kurzy či podniková školení.

Svatební hostiny

V hotelu je možné si domluvit svatební hostinu až pro 60 osob, pronájem restaurace je zdarma. Pro novomanžele máme připravené luxusní apartmá jako svatební dar zcela zdarma. Hotel HOLZBECHER je také velice vhodným místem pro konání abiturientských srazů, podnikových akcí, jazykových kurzů a rodinných oslav. Pronájem salonků je zcela zdarma.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení