Hotel Luční dům

Název: Hotel Luční dům
Adresa: Janské Lázně 122
Město: Janské Lázně
Psč: 542 25
Telefon: +420 731 583 081
E-mail: hotel@lucnidum.cz
Www: http://www.lucnidum.cz
Otevírací doba: 8:00 – 22:00 – pro hotelové hosty, 10:00 – 22:00 pro veřejnost.


Hotel

Toužíte po odpočinku, aktivní dovolené, hledáte vhodné místo pro Vaše oslavy či obchodní jednání? Hotel LUČNÍ DŮM Vám nabízí pohodlí a kvalitu služeb, jež uspokojí i ty nejnáročnější z Vás. Naše ceny Vás příjemně překvapí.

Popis

Hotel LUČNÍ DŮM je celý nově zrekonstruovaný. Naleznete zde 19 pokojů, příjemnou restauraci, bar, společenskou místnost s kulečníkem a šipkami, dále saunu a venkovní bazén. U zahradního posezení si můžete zdarma zapůjčit kroket a petanque. Samozřejmostí pokojů jsou koupelny s WC, televizory se satelitním příjmem a ledničkami. Hoteloví kuchaři Vám připraví jednak tradiční českou, ale též mezinárodní kuchyni, snídaně jsou podávány formou bufetu a večeře výběrem z menu.

Aktivity

Hotel Luční dům se nachází přibližně 150 m od největší kabinové lanovky v České republice. Lanovkou na Černou Horu se můžete vydat, jak na pěší, tak i na cyklistický výlet. Na přání je možné zapůjčit kola, koloběžky čí motorové čtyřkolky. Dále pak pro milovníky golfu máme k dispozici nedaleko hotelu golfové 9ti jamkové hříště v Mladých Bukách. Přímo v hotelu máte možnost využít venkovní bazén, saunu, kulečník, kroket, petanque, dětský koutek, internet PC, WiFi připojení a mnoho dalších služeb. Náš hotel je připraven splnit každé Vaše přání a především Vám poskytnout místo klidu a odpočinku.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení