Hotel Windsor

Název: Hotel Windsor
Adresa: Okružní 13
Město: Špindlerův Mlýn
Psč: 543 51
Telefon: +420 499 405 911
E-mail: windsor@hotel-windsor.cz
Www: http://www.hotel-windsor.cz


Poloha

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel s jedinečnou atmosférou se nachází přímo v centru významného horského střediska Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 700 m. n. m. Jeho poloha s výhledem na Medvědín umožňuje přímý kontakt s přírodou na straně jedné a účast na kulturním, sportovním a společenském dění městečka na straně druhé. Skiareál Svatý Petr a Medvědín, nejznámější a nejkvalitnější střediska zimních sportů, jsou od hotelu vzdálená cca 900 m. K autobusové zastávce Skibusu, který Vás na tyto sjezdovky zaveze je to pouhých 200 m.

Ubytování

Wellness hotel Windsor nabízí celkem 55 pokojů včetně devíti apartmá a šesti rodinných apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, satelitní televizí, minibarem, trezorem, telefonem s přímou linkou a WiFi. Hosté mají k dispozici parkování v garážích, případně venkovní parkoviště. V hotelu se nachází restaurace, letní terasa, bar v kubánském stylu Cubar, 4 bowlingové dráhy a biliár. Součástí hotelu jsou prostory pro pořádání firemních akcí, k dispozici je kongresový sál o kapacitě až 114 osob.

Wellness

Ve wellness centru na vás čekají tradiční římské lázně s bylinnou aromakabinou, vířivými masážními vanami, ochlazovacím vědrem a parní i suchou saunou. Nechybí ani bazén s protiproudem a whirlpool. Služby wellness doplňuje široká nabídka klasických i thajských masáží.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení