Hotel Baroko

Název: Hotel Baroko
Adresa: Tomsova 11/13
Město: Praha
Psč: 110 00
Telefon: +420 274 024 411
E-mail: baroko@volny.cz
Www: http://www.baroko-praha.cz


Poloha

Hotel Baroko, který vznikl přestavbou původního selského stavení, se nalézá v klidné části Prahy 10. Splňuje dva nejdůležitější požadavky – na jedné straně nedaleko centra Prahy, přibližně 20 minut městskou hromadnou dopravou, a na straně druhé je Hotel Baroko obklopen krásnými zahradami, v kterých náš host najde místo pro odpočinek.

Ubytování

Naši hosté mohou využívat 4 jednolůžkové pokoje, 15 dvoulůžkových pokojů a 8 apartmá (pro 2 – 4 osoby). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, televizním přijímačem se satelitním příjmem, rádiem a telefonem s přímou volbou. V ceně pobytu je zahrnuta snídaně, hlídané parkoviště a venkovní bazén.

Restaurace

Restaurace je denně otevřena od 11 do 23 hodin. V jídelním lístku si můžete vybrat z pokrmů české i mezinárodní kuchyně a z širokého sortimentu našich i zahraničních vín.

Možnosti

Pro menší firemní akce i pro soukromé společnosti (svatby, promoce…) je k dispozici salónek pro cca 25 osob či zimní zahrada taktéž pro cca 35 osob. V hotelu je možnost pořádat i nejrůznější školení, semináře, prezentace a podobně. Školící místnost je vybavena moderní technikou (videoprojektor, zpětný projektor, televize, video, počítač, flipchart). Místnost má denní osvětlení, je plně klimatizována. Kapacita je cca 35 osob. Po dohodě je samozřejmé připravit coffebreaky.

Navštivte nás

Hotel Baroko se nachází v rozlehlé zahradě, která hostům nabízí nejen příjemný odpočinek od shonu a pracovního vytížení, ale dále poskytuje: uzavřené parkoviště, venkovní bazén, tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením (v zimě krytý nafukovací halou), stolní tenis, kulečníkový stůl.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení