Hotel Na Zámečku

Název: Hotel Na Zámečku
Adresa: Záběhlická 35/133
Město: Praha 10
Psč: 106 00
Telefon: +420 271 750 621
E-mail: recepce@nazamecku.cz
Www: http://www.nazamecku.cz
Otevírací doba: Non-stop


Hotel

Malebné a klidné prostředí je předností hotelu Na Zámečku nacházejícím se ve čtvrti Záběhlice. Bývala to samostatná staročeská ves nad meandry potoka Botiče. Hotel se nachází v atraktivní lokalitě snadno dostupné z centra hlavního města. Ochotný a profesionální personál recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně. Váš vůz přes noc ohlídá kamerový systém na uzamykatelném parkovišti.

Ubytování

Ubytujeme Vás v komfortních pokojích různých velikostí. Nadstandardní vybavení uspokojí nejnáročnější VIP hosty, kteří hledají romantické prostředí, pohodlí domova, klid zaručující nerušený spánek a také bezpečí. Hotel Na Zámečku nabízí ubytování v 57 pokojích. Všechny pokoje jsou opatřeny kouřovými detektory. Ve všech prostorech hotelu mohou hosté využít zdarma bezdrátové připojení na internet.

Restaurace

Hotelová restaurace nabízí hostům posezení v příjemném a citlivě zařízeném prostředí. Přátelé i obchodní partneři si mohou vybrat z našeho bohatého menu jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně. Šéfkuchař hotelu je schopný připravit Vám nejeden gastronomický zážitek. Vaší pozornosti doporučujeme naši nabídku vynikajících moravských vín. V restauraci a v létě také na terase servírujeme od 7,00 do 10,00 bufetovou snídani. Od 11,00 hodin do 23,00 hodin se z naší hotelové restaurace stává ideální místo pro společný oběd nebo večeři.

Společenské akce

Pořádáte firemní nebo soukromou oslavu, školení, konferenci, meeting nebo prezentaci? Hotel Na Zámečku Vám může nabídnout tři salónky s maximální kapacitou 20 až 45 osob, včetně pronájmu technického vybavení. Propojením salónků s restaurací a v sezóně i s hotelovou zahradou vzniká ideální prostor pro nejrůznější společenské akce, rauty, svatby, vánoční večírky, promoce, jubilea apod. Prožijte svůj svatební den jako na zámku. Romantické prostředí našeho hotelu je ideálním místem pro uspořádání svatby pod širým nebem. Nemusíte se o nic starat, vše pro Vás zařídíme a Vy si v klidu můžete prožít Váš Velký den.

Služby

Parkování pro hotelové hosty zdarma v uzamykatelném parkovišti s kamerovým systémem (1 místo pro autobus a 25 míst pro osobní automobily), hotelová doprava do centra a zpět mikrobusem, sekretářské a tlumočnické služby, trezor, WI-FI internet, internetová místnost, sauna a fitness, room service, žehlení a čištění oděvů, zajištění vstupenek na kulturní akce, výlety mimo Prahu a prohlídky centra města, pronájem výpočetní a kancelářské techniky, zprostředkování pronájmu automobilu, akceptace kreditních karet: Visa, Euro-Master Card, American Express, Maestro, Diners Club.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení