Hotel Michael****

Název: Hotel Michael****
Adresa: Pod Lysinami 474/1
Město: Praha
Psč: 147 00
Telefon: +420 241 093 500
E-mail: recepce@hotelmichael.cz
Www: http://www.hotelmichael.cz


Hotel

Hotel Michael byl během let 2005 a 2006 kompletně zrekonstruován a dnes je tato moderní stavba koncipovaná jako oáza uprostřed Prahy. Nachází se v atraktivní lokalitě Praha 4 - Hodkovičky. Tato rezidenční část hlavního města nabízí klidné prostředí uprostřed zeleně a také snadnou dostupnost do centra. Vychutnejte si projížďku tramvají podél řeky Vltavy!

Ubytování

Ubytujeme Vás v moderně vybavených pokojích. Nadstandardní vybavení uspokojí náročnou obchodní klientelu, kteří hledají pohodlí domova, klid zaručující relaxaci po náročném pracovním dni. Nebojte se na dovolenou vzít s sebou děti! Na hotelovém dětském hřišti najdou zábavu po celý den. Hotel Michael nabízí ubytování v 54 pokojích následujících kategorií: 12 jednolůžkových pokojů business, 38 dvoulůžkových pokojů business, 4 pokoje junior suite. Všechny pokoje jsou opatřeny kouřovými detektory.

Restaurace

Moderní interiér restaurace navržený renomovanými architekty skýtá příjemnou a nezaměnitelnou atmosféru pro pořádání firemních a společenských akcí. Přijďte k nám posedět a ochutnat speciality mediteránské kuchyně! Hotelová restaurace s celkovou kapacitou 80 míst nabízí hostům posezení v moderním a příjemně zařízeném prostředí. Přátelé i obchodní partneři si mohou vybrat z našeho bohatého menu jídel mezinárodní a hlavně mediteránské kuchyně. V restauraci a v létě také na terase servírujeme od 7,00 do 10,00 bufetovou snídani.

Společenské akce

Pořádáte firemní nebo soukromou oslavu, školení, konferenci, meeting nebo prezentaci? Hotel Michael Vám může nabídnout konferenční místnost s maximální kapacitou 100 osob, včetně pronájmu základního technického vybavení. Klimatizovaná konferenční místnost má rozlohu 98 m2. Při školním uspořádání poskytne prostor pro 50 osob. Propojením společenských prostor a v sezóně i s hotelovou zahradou vzniká ideální místo pro nejrůznější společenské akce, rauty, svatby, vánoční večírky, promoce, jubilea apod.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení