Hotel Ehrlich****

Název: Hotel Ehrlich****
Adresa: Koněvova 79
Město: Praha
Psč: 130 00
Telefon: +420 236 040 555
E-mail: recepce@hotelehrlich.cz
Www: http://www.hotelehrlich.cz


Poloha

Hotel se nachází v samém centru městské části Praha 3 – Žižkov. Tato atraktivní lokalita nabízí přímé tramvajové nebo autobusové spojení s centrem, ale také možnost aktivního odpočinku v jednom z největších pražských parků. V okolí hotelu se nachází mnoho památek, které lákají k prohlídce. Mezi nejznámější patří Národní památník na Vítkově, Televizní věž Praha - Žižkov nebo Nový židovský hřbitov.

Ubytování

Ubytujeme Vás v moderně vybavených pokojích. Nadstandardní vybavení uspokojí náročnou obchodní klientelu, kteří hledají pohodlí domova, klid zaručující relaxaci po náročném pracovním dni. Hotel Ehrlich poskytuje ubytování v 46 pokojích následujících kategorií: 43 dvoulůžkových pokojů business, 3 pokoje junior suite - apartmán. Všechny pokoje jsou opatřeny kouřovými detektory.

Kavárna

Moderní interiér kavárny a výborná káva Davidoff si získá nejen Vás, ale i Vaše přátele a obchodní partnery. Svůj šálek kávy nebo skvělého cappuccina zde vychutnáte každý den a samozřejmostí naší nabídky v Café Ehrlich je dobrá snídaně i občerstvení v podobě čerstvých toastů a sendvičů. Ať již nás navštívíte na dobrou snídani nebo během dne, vždy Vás přivítáme v příjemném čistém klimatizovaném prostředí. Kavárna nabízí též bezplatné wifi připojení k internetu.

Služby

Snídaně formou bufetu, podzemní garážové stání s kamerovým systémem, směnárna, 24 hodinová služba v recepci, WIFI internet v recepci a kavárně, LAN internet v každém pokoji, concierge, praní/žehlení prádla, taxi, trezor. Přijímáme všechny kreditní karty.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení