Hostinec-Penzion u Havlů

Název: Hostinec-Penzion u Havlů
Adresa: Zinnerova 261
Město: Třebenice
Psč: 411 13
Telefon: +420 605 222 133
E-mail: Taceta@mujmail.cz
Www: http://www.ukazatel.cz/penzionuhavlu
Otevírací doba: Ne-Čt 10-24 Pá-So 10-01


Nabízíme

Hostinec-Penzion je nově vybudovaný, architektonicky zajímavě řešen, specializován pro ubytování sportovních klubů a všech sportovně založených hostů, ale i rodin s dětmi. Parkování uvnitř objektu (kapacita 10 parkovacích míst), možnost parkování i mimo objekt.

Restaurace

Kapacita cca 30 míst, příjemné prostředí i personál, klasická kuchyně, velice chutné pokrmy pro dospělé i děti, dietní pokrmy. V nápojovém lístku na vás čeká mimo jiné i nabídka oblíbeného Budvaru. Krásná zahradní restaurace s možností grilování vám zpříjemní posezení především v letním období.

Salonek

Kapacita cca 40 míst, vhodný pro konání různých akcí, např. sportovní soustředění, srazy, narozeninové párty, aj. Hudba dle domluvy.

Ubytování

Kapacita 30 lůžek. Velice pěkné pokoje v patře nad restaurací, lze je doplnit pohodlnými lůžky (dle dohody). Kabelová TV, sociální zařízení na chodbě - 5 moderních toalet, sprchy, sauna. Možnost zajištění samostatného ubytování v přilehlém nově zrekonstruovaném objektu - 4 pokoje, soc. zařízení, kabelová TV, terasa s možností vchodu na zahradu s bazénem a grilem. Cena noclehu je 300,- Kč včetně snídaně, poloviční sleva pro děti do deseti let.

Poloha

České středohoří, v centru města Třebenic, 5 minut k dálnici směr Teplice, Praha 30 minut.

Možnosti

V místě moderní krytá sportovní hala pro kolektivní sporty, tenisové kurty, fotbalové hřiště, posilovna. V okolí cyklostezky a další vyžití sportovního i kulturního směru, celá řada historických památek, hradů, zámků, Muzeum Českého granátu.

Služby extra

Úschova cenných předmětů, jízdních kol, zajištění taxislužby.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení