Sportovní zařízení Hořice

Název: Sportovní zařízení Hořice
Adresa: Janderova 2156
Město: Hořice
Psč: 508 01
Telefon: +420 493 627 074
E-mail: sport.horice@cbox.cz
Www: http://www.horice.org/sportcentrum


Popis

Ve sportovním zařízení je v provozu sauna, squash, kuželna se 4 dráhami, masáže a plavecký bazén (rozměry 25 x 8,80 m - čtyři dráhy, hloubka 1,00 - 1,60 m, teplota vody - 28°C), Dětský bazén - délka 5 x 8,80 m, hloubka 0,70 - 0,90 m, teplota vody - 30°C. Whirpool - kapacita 6 osob - teplota: 33°C.

Poloha

Sportovní zařízení je postaveno v zahradě pod nemocnicí v těsné blízkosti sídliště Pod Lipou a Smetanových sadů (značeno ukazateli z hořického náměstí).

Informace

Kolik zaplatíte? To se dovíte na našich webových stránkách: http://www.sportcentrum.horice.org.Naleznete na nich také aktuální otevírací dobu.

Dále nabízíme

Squash, kuželna - 4 dráhy, sauna, masáže, kondiční plavání, plavání kojenců a batolat, aquaerobic pro děti i dospělé, relaxační cvičení ve vodě, zdokonalovací kurzy plavání, plavání pro těhotné.

Město Hořice

Hořice - město kamenné krásy. Tak výstižně charakterizuje Hořice tradiční slogan. Město, které se nachází v krásné podkrkonošské přírodě pod Chlumy, lesnatým pohořím táhnoucím se v délce 19 kilometrů nad Hořickem, oplývá sochami. Město proslulo i tradičními hořickými trubičkami, sladkou pochoutkou, kterou v současnosti vyrábí mnoho místních podnikatelů, a také populárními motocyklovými závody. Poloha Hořic je ideální pro výlety do okolí, zejména do hor. Když se turisté vydají do nedalekých Krkonoš, mohou po cestě navštívit třeba safari v ZOO ve Dvoře Králové. Přijďte a uvidíte. Do malebného prostředí Hořic se určitě budete rádi vracet.
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení