Penzion Parkur ***

Název: Penzion Parkur ***
Adresa: Hrobice 76
Město: Staré Hradiště
Psč: 533 52
Telefon: +420 466 940 040
E-mail: penzionparkur@atlas.cz
Www: http://www.penzionparkur.cz
Otevírací doba: celoroční provoz


Poloha

Penzion se nachází v klidném, přírodním prostředí mezi Hradcem Králové a Pardubicemi, nedaleko Kunětické hory. Zpestřením je, jak sám název Parkur napovídá, koňský výběh v sousedství.

Kapacita

Kapacita penzionu je 37 lůžek. K dispozici jsou 2- a 3-lůžkové pokoje, 2-lůžkové bungalovy a 4-lůžkový apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny TV+sat, telefonem, lednicí a sociálním zařízením. Z některých je překrásný výhled na okolní krajinu – výběh koní, louky, lesy. Náročnější hosté mohou využít soukromí apartmánu se dvěmi ložnicemi, koupelnou s vanou, krbem v obývacím pokoji a vybaveným kuchyňským koutem.

Restaurace

Restaurace s kapacitou 30-ti míst zajišťuje pro hosty celodenní stravovaní. Nabízí minutky a hotová jídla, občerstvení při školeních i společenských akcích.

Možnosti

Vhodné místo pro školení, firemní akce, rodinné oslavy, svatby, rauty a víkendové pobyty pro rodiny s dětmi. K dispozici máme školicí místnost asi pro 30 lidí, vybavenou flipchartem, TV, videem a zpětným projektorem, restauraci s venkovním posezením a dětským koutkem, možností využití grilu, kulečník a stolní fotbal, dále posilovnu, solárium, saunu, vířivku, venkovní bazén, tenisový kurt. Můžete si zapůjčit trekingová kola.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení