Hotel Apollón

Název: Hotel Apollón
Adresa: Na Valech 2094
Město: Litoměřice
Psč: 412 01
Telefon: +420 416 531 450
E-mail: apollon@apollonhotel.cz
Www: http://www.apollonhotel.cz


Ubytování

Pokoje se vším potřebným komfortem pro Vaše maximální pohodlí. Příjemná atmosféra našeho hotelu Vás jistě mile překvapí - stejně jako styl 12 pokojů, které nabízejí pohodlí a příjemný pocit, jako byste byli doma. Všechny hotelové pokoje mají vybavení plně odpovídající tříhvězdičkovému standardu a možnost snadné připojení k internetu. Mnoho našich pokojů je nabízeno jako nekuřáckých, hendikepovaní hosté shledají náš hotel díky modernímu výtahu velmi pohodlně přístupným. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bohatého bufetu. Děti do 3 let mají pobyt zdarma bez nároku na samostatné lůžko. Hosté samozřejmě neplatí ani za monitorované parkoviště.

Poloha

Na soutoku řek Labe a Ohře, v malebné oblasti Českého středohoří, leží jedno z nejstarších a nejkrásnějších českých měst. Město a okolí nabízí mnoho historických památek a turistických zajímavostí. České středohoří je předurčeno k výletům pěšky či na kole.

Ceník

Pokoj typu standart 1250,- Kč. Pokoje jsou dvoulůžkové. Cena je včetně snídaně. V případě obsazení pokoje jednou osobou je cena 1000 Kč. Příplatek za psa je 200Kč. Pokoj typu Apartmá 1800,- Kč. Pokoj je dvoulůžkový s možností přistýlky pro 2 osoby. Cena je včetně snídaně. Příplatek za přistýlku je 100 Kč za lůžko a 150 Kč za snídani za jednu osobu. Příplatek za psa je 200Kč.

Služby

Špičkové hotelové služby. Hotel disponuje moderními komunikačními prostředky. Ubytování je možné provést prostřednictvím webových stránek. Přijímáme platební karty.

Parkování

Hotel nabízí pro své hosty možnost bezpečného parkování pro automobily. Motocykly či kola je možné parkovat v zabezpečeném dvoře hotelu. Všechny parkovací plochy jsou monitorovány kamerovým systémem.

Navštivte nás

Zažijte pocit klidu a pohody. V centru historického města Litoměřice, v moderním a přesto útulném prostředí. Každý host je vítán s otevřenou náručí a personál se vždy maximálně snaží uspokojit všechna přání návštěvníků hotelu.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení