Hotel Jesenice

Název: Hotel Jesenice
Město: Jesenice
Psč: 270 33
Telefon: +420 313 599 260
E-mail: recepce@jesenice.mus.cz
Www: http://www.jesenice.mus.cz


Poloha

Obec Jesenice leží 20 km západně od Rakovníka, v západním cípu středočeského kraje, v blízkosti velkých měst: Prahy (80 km), Plzně (55 km), Mostu (60 km) a K.Varů (50 km). Jesenice je centrem přirozené rekreační oblasti, nabízející turistům velké množství rybníků, rozsáhlé komplexy lesů bohatých na borůvky a houby, řadu stezek a cyklistických tras a zájemcům o historii mnoho kulturních památek.

Popis

Hotel nabízí celou škálu služeb pro pasivní i aktivní odpočinek a dále výborné podmínky a prostory pro konání firemních, společenských či kulturních akcí. Pro volné chvíle je hostům k dispozici tenisový kurt s umělým povrchem, posilovna, sauna, solárium, půjčovna horských kol, venkovní bazén, griloviště a další.

Ubytování

Hotel disponuje 36 pokoji s kapacitou 76 lůžek s možností přistýlky, luxusním apartmánem a apartmánem bezbariérovým. Jedno- , dvou - a třílůžkové pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, telefonem, TV se satelitním příjmem a lednicí. K budově hotelu patří 3 bungalovy vzdálené cca 20m. Bungalov má dvě části, z nichž každá má svůj uzamykatelný vchod. Každá z těchto částí se skládá z dvou dvoulůžkových pokojů, pro něž je společné soc.zařízení, lednice, TV, telefon a vybavená kuchyňská linka.

Služby

Hotel Jesenice Vám nabízí restauraci, noční bar, formanaku, hotelovou terasu. Můžete se těšit na tenisový kurt s umělým povrchem, horské kolo, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, závěsné ruské kuželky, billiár, stolní tenis, líný tenis, badminton, venkovní bazén, posilovna, sauna, solárium, elektronické šipky.

Konference

Kapacita, technické zázemí a zkušenosti personálu umožňují hotelu pořádat obchodní jednání, školení, semináře, prezentace firem, ale také společenské večírky, rodinné oslavy a rauty. Hotel disponuje 7 učebnami celoročně. Dispoziční uspořádání učeben (salónků) najdete na našich internetových stránkách.

Ostatní služby

Hotel má bezbariérový přístup, vlastní parkoviště střeženo kamerou, které je pro Vás zdarma. Recepce hotelu je připravena Vám poskytnout informace 24 hodin denně. Zde je také možno si zapůjčit společenské hry a sportovní potřeby. Můžete si objednat buzení telefonem, telefonické spojení, taxi, kopírovací práce. Platit můžete kreditními kartami AMERICAN EXPRESS, MASTER CARD, EURO CARD, VISA, DINNERS CLUB.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení