Hotel Výhledy

Název: Hotel Výhledy
Adresa: Capartice 14
Město: Domažlice
Psč: 344 01
Telefon: +420 379 794 264
E-mail: lenkatauerova@seznam.cz
Www: http://www.hotelvyhledy.cz


Poloha

Díky své poloze nabízí hotel výborné podmínky pro rodinné rekreace. Nachází se uprostřed přírody Českého lesa, ale zároveň v blízkosti nejrůznějších možností využití volného času. V létě koupání, turistika, cykloturistika, národopisné slavnosti. V zimě běžecké tratě, sjezdovka s lyžařským vlekem, "Postřekovský masopust". Navíc zámky, hrady, muzea, pamětihodnosti. Za špatného počasí dobře poslouží dětský koutek, ve kterém se Vaše děti určitě nebudou nudit.

Ubytování

Hotel Výhledy nabízí ubytování v útulných pokojích se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové. Pro rodiny s dětmi máme připraveny tří- a čtyřlůžkové pokoje. Na přání jsou pokoje vybaveny TV. Pro "nejmenší" děti je k dispozici postýlka zdarma. Můžete k nám přijet i se svými zvířecími miláčky.

Restaurace

Restaurace rodinného hotelu Výhledy nabízí výbornou domácí kuchyni i bohatý výběr z krajových specialit i tradičních jídel, italských specialit, pizzu, zvěřinové speciality, vepřové hody nebo výtečné a lehké moučníky vlastní výroby. V příjemném prostředí se spousty předmětů z první poloviny 20. století, které vám připomene časy Vašich babiček, se budete cítit jako doma. V zimních měsících oceníte posezení u krbu, v parném létě dvě terasy s grilem. Pro rodiče s dětmi máme připraven dětský pokoj, hernu se spoustou hraček či dětské hřiště. Zajistíme i Baby siting. Restaurace je otevřena denně od 8.00 do 22.00 hod a déle. Otvírací doba se přizpůsobuje přáním zákazníka.

Salonek

Pro pořádání firemních akcí a seminářů máme k dispozici dva salónky. Nabízíme zároveň zajištění technického vybavení (TV, video, Internet, tabule). Kapacita většího salónku s odděleným vchodem je 50 míst. Menší salónek pojme přibližně 30 osob. Ubytovací kapacita hotelu je 80 lůžek ve 32 pokojích se sociálním zařízením. U hotelu je k dispozici nehlídané parkoviště (bez poplatku) pro cca 50 automobilů. Hotel je dobře přístupný po hlavní silnici, každý ho bez problémů najde. Díky klidnému prostředí nebudete ničím rušeni. Na akce tohoto typu poskytujeme slevy (ze všech položek).

Rodinné oslavy

Pro rodinné oslavy má hotel vhodné podmínky již díky své poloze. K hotelu přísluší velké parkoviště vhodné i pro autobusy. Oslavy většinou probíhají v salonku, který je stejně jako restaurace zařízen v "chodském" stylu, s kapacitou 60 osob. Salonek sousedí s nekrytou terasou (kapacita 40 osob), na které je možnost zajištění grilování na plynovém popřípadě přírodním grilu. Při pořádání svatební hostiny mají u nás novomanželé svatební noc v apartmá zdarma. Na přání připravíme občerstvení formou "švédských stolů", upečeme dorty, koláče a jiné pochutiny.

Školy v přírodě

Školy u nás najdou vhodné podmínky jak pro vyučování, tak pro využití volného času. V přízemí hotelu jsou dvě učebny, každá přibližně pro 60 dětí, u kterých jsou prostorné terasy. Ubytování je zajištěno ve tří- a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem a WC. Hotel se nachází uprostřed krásné přírody, která je protkána sítí stezek. Za špatného počasí je k dispozici TV a pro menší děti dětský pokoj, herna, pingpong, atd.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení