Penzion Mánes

Název: Penzion Mánes
Adresa: Mánesova 1105/46
Město: Praha
Psč: 120 00
Telefon: +420 222 252 180
E-mail: recepce@penzionmanes.cz
Www: http://www.penzionmanes.cz


Poloha

Nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový penzion Mánes se nachází v centru Prahy, části zvané Královské Vinohrady. V okolí se nachází mnoho obchodů, barů, restaurací i kaváren, které příjemným způsobem dokreslují atmosféru naší staropražské lokality.

Ubytování

Penzion je umístěn v těsné blízkosti Riegrových sadů a vzdálen 5 minut chůze od Václavského náměstí. Každý pokoj je vkusně zařízen, kdy samozřejmostí je vlastní WC, sprcha a televize. Po dobu pobytu je možno zdarma uschovat cenné věci v trezoru recepce a taktéž využití telefonu s přímou volbou.

Dostupnost

Velkou výhodou je i dobrá dostupnost pomocí pražské MHD a to jak metrem na trase A - Jiřího z Poděbrad, které je ve vzdálenosti 280 m od penzionu, tak metrem na trase C - Museum, které je ve vzdálenosti 430 m od penzionu. Dále v sousedství, ve vzdálenosti 50 m, je možno využít tramvajové dopravy na ul. Vinohradské.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení