Hotel Aron

Název: Hotel Aron
Adresa: Žerotínova 39
Město: Praha
Psč: 130 00
Telefon: +420 222 591 610
E-mail: sales@aronhotel.cz
Www: http://www.aronhotel.cz
Otevírací doba: NON-STOP


Poloha

Hotel Aron se nachází v klidném prostředí městské části Žižkov, přímo navazující na širší centrum hlavního města Prahy. Doufáme, že i Vás zaujme příjemná atmosféra hotelu, kvalita služeb a přátelské přijetí.

Ubytování

Hotel Aron nabízí ubytování v celkem 49 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích, část pokojů je připravena pro ubytování 3 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), TV-SAT, telefon s přímou předvolbou, část pokojů safe, minibar a vysoušeč vlasů. Hostům je k dispozici nepřetržitá služba v recepci zajišťující prodej drobných upomínkových předmětů, denního tisku, směnárna, prodej okružních jízd a výletů a informační servis.

Restaurace

V příjemném prostředí restaurace Aron si můžete vybrat z pestré kulinářské nabídky české i mezinárodní kuchyně. Od dubna do října oceníte možnost posezení v letní restauraci před hotelem. V pracovní dny je nabídka rozšířena o polední jídelní lístek se zvýhodněnou cenovou nabídkou a výběrem ze tří hlavních pokrmů. Jistě oceníte i pestrou nabídku našeho snídaňového pultu; pro ubytované hosty je cena snídaně zahrnuta v celkové ceně ubytování.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení