Hotel Faust***

Název: Hotel Faust***
Adresa: U Plovárny 43
Město: Děčín
Psč: 405 38
Telefon: +420 412 518 859
E-mail: faust@telecom.cz
Www: http://www.hotelfaust.cz
Otevírací doba: Otevřeno celoročně


Hotel

Komfortní hotel, který nabízí kongresové a školící služby. Personál hovoří anglicky, německy a rusky, je velice příjemný s profesionálním vystupováním.

Poloha

Město Děčín se rozprostírá v široké kotlině na obou březích Labe a je nejníže položeným městem České republiky (135 m. n. m.). Ve 13. století založil král Přemysl Otakar II. při soutoku řek Labe a Ploučnice pod hradem královské město, které po celou dobu své existence vždy využívalo svých královských výsad. Díky své poloze je Děčín často nazýván bránou severních Čech.

Ubytování

Kapacita 70 lůžek. Nabízíme pokoje jednolůžkové (5), dvoulůžkové (25) a apartmá (8). V pokoji naleznete sprchový kout, WC, vlastní kuchyni, rádio, televizor se satelitem, telefon. Dětská postýlka je k dispozici. V hotelu se nachází také společenská místnost s TV a satelitem.

Kongresový sál

Počet míst 60. K dispozici je zde televizor, ozvučení, magnetofon, taneční parket, klimatizace.

Restaurace

Velmi chutná jídla jak pro dospělé, tak i dětské gurmány. Návštěvník zde nalezne kuchyni národní, zvěřinovou. Otevírací doba restaurace je od 7:00 do 22:00. Počet míst 50.

Akce a možnosti

V našem hotelu zajišťujeme svatební hostiny, školení, oslavy, rauty a jiné. Nabízíme pestrou nabídku sportovního vyžití. Podívejte se na naše webové stránky: http://www.hotelfaust.cz či http://www.ukazatel.cz/hotelfaust a ujišťujeme Vás, že Vaše představy a sny se stanou skutečností.

Servis extra

Úschovna cenných předmětů, sekretářské služby, faxové služby, směnárna. Domácím zvířatům vstup povolen. Praní a žehlení (50 m), kadeřník (100 m), holič (100 m). Garáže s dohledem kamer 30 m, uzamykatelné parkoviště, vlastní parkoviště.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení