Hotel Energetik ***

Název: Hotel Energetik ***
Adresa: Hnědý Vrch 56
Město: Pec pod Sněžkou
Psč: 542 21
Telefon: +420 499 329 411
E-mail: rezervace@energetikpec.cz
Www: http://www.energetikpec.cz


Poloha

Hotel Energetik *** (1.070 m.n.m) se nachází na jižním úbočí Liščích hor, poblíž nejvýše položeného místa naší země - Sněžky (1.602 m.n.m.) a je vzhledem ke své poloze ideálním místem pro "start" na kratší i náročné výlety po Krkonoších. Dovolenou či víkend u nás můžete strávit "po svém", svým vybavením náš hotel uspokojí široké spektrum klientů. Hotel v klidné a unikátní lokalitě Krkonošského národního parku těsně pod hřebeny Krkonoš poskytuje návštěvníkům nejen pohádkovou vyhlídku ale možnost strávit dovolenou způsobem, který je Vám nejbližší.

Nabízíme

Rodinám s dětmi nabízíme volné využití dětské herny, venkovního dětského hřiště i hotelového bazénu (18x6m). Pro ty, kteří se u nás rozhodnou strávit dovolenou s dětmi nabízíme "letní pobytové balíčky" s atraktivními službami a slevami pro naše malé hosty. Nabízíme také venkovní posezení s grilováním nebo opékáním. Hotelovým hostům je k dispozici zdarma vnitřní bazén. Pro sportovně založené hosty nabízíme půjčovnu horských kol, volný vstup do tělocvičny, fitness a bazénu, ruské kuželky, banbington, pro chvíle relaxace biliár, venkovní whirpool, finskou saunu a infrasaunu, solárium.

Ubytování

Celková kapacita hotelu je 180 lůžek ve 2-, 3-, 4 lůžkových pokojích s televizí, SAT, koupelnou a WC. Pro náročné klienty či větší rodiny jsou k dispozici 4 nebo 5-ti lůžková apartmá. Převážná většina hotelových pokojů je s balkonem a překrásným výhledem na Krkonoše. Většina pokojů je vybavena telefonem a minibarem.

Restaurace

Pobyt u nás Vám zpříjemní krkonošská i mezinárodní kuchyně, restaurace, denní bar, kavárna + noční bar, hotelová recepce a směnárna. Bezdrátové připojení WIFI je pro Vás k dispozici v hale hotelové recepce, v klidové zóně naproti restauraci v 1.patře hotelu a v kavárně (nočním baru) ve 2.poschodí.

Služby extra

Hotel disponuje kongresovým sálem pro 80 osob s kompletním didaktickým vybavením. V případě potřeby jsou k dispozici další doplňkové prostory. Úhrada je možná všemi standardními bezhotovostními způsoby (faktura, kreditní karty).

Balíčky

Pro návštěvníky jsou připraveny různé druhy balíčků - Relaxační balíček, Rodinná pohoda, Moderní matka a Senior Balíček.

Jak se k nám dostanete?

Při příjezdu do Pece pod Sněžkou projedete hlavní křižovatkou rovně, projedete centrem města směr parkoviště Zelený potok. U tohoto parkoviště zakoupíte v automatu jednorázové povolení k vjezdu do ochranné zóny KRNAP (20,-Kč), pokračujete směrem ke sjezdovce Javor, za mostem u penzionu Javor odbočíte doprava, nad serpentinami dle značení vpravo směr Hnědý vrch a po zpevněné komunikaci dle ukazatelů k hotelu Energetik. Hotel se nachází v chráněném území KRNAP, má vlastní parkoviště ovšem počet parkovacích míst je kvůli ochraně životního prostředí omezen. Je tedy třeba si vždy s rezervací pobytu rezervovat i parkovací místo. Povolení k vjezdu do ochranné zóny KRNAP pro dobu pobytu u nás obdrží hosté po příjezdu na hotelové recepci oproti vratné záloze 500,-Kč.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení